Liceum

Aktualności

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 

Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, które są sukcesem zarówno uczniów jak i nauczycieli, którzy do tych konkursów swoich podopiecznych przygotowywali.

Konkursy przedmiotowe składały się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Przez wszystkie te etapy, wykazując się ogromną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami przeszło 8 uczniów, uzyskując tytuł laureata lub finalisty.

Szymon Jagusztyn, uczeń ósmej klasy jest po raz kolejny podwójnym Laureatem, w tym roku konkursu przedmiotowego z chemii oraz konkursu przedmiotowego z fizyki. Opiekunem merytorycznym z chemii była pani Aneta Wolak, a z fizyki pani Oliwia Szczepańska. 

Drugim Laureatem konkursu przedmiotowego z chemii jest Wojciech Kubiak, uczeń siódmej klasy. 

Finalistami konkursu przedmiotowego z języka angielskiego zostali uczniowie ósmej klasy: Amelia Andrzejewska i Isaak Bouchard przygotowywani przez pana Wojciecha Marciniaka. 

Filip Józwik to z kolei finalista konkursu przedmiotowego  z języka polskiego, który był pod opieką merytoryczną pani Anny Dumy. 

Emanuel Hałka to finalista konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego. Jego opiekunem była nauczycielka języka niemieckiego pani Kamila Rychlak. 

Najmłodszym finalistą jest uczeń szóstej klasy – Michał Tyburski. Zdobył tytuł finalisty konkursu przedmiotowego z biologii będąc pod opieką pani Elżbiety Bałaty.