Liceum

WYżywienie w szkole

Klasa 0

Śniadania dzieci przynoszą z domu, koszt podwieczorku podawanego w szkole jest wliczony w czesne. Obiad serwowany jest przez firmę cateringową wybieraną przez szkołę. Opłaty za obiady nie są wliczane w czesne. Koszt w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 12 zł. Opłaty za obiady należy uiszczać poprzez bankowość elektroniczną.

Klasa I - VIII

Śniadania dzieci przynoszą z domu. Ciepła herbata przygotowywana jest w świetlicy szkolnej, a wychowawcy klas I – III serwują ją swoim podopiecznym w klasach.   

Szkoła korzysta z obiadów dostarczanych przez firmę cateringową. Dostawcę obiadów wybierają każdorazowo członkowie Rady Rodziców na posiedzeniu Rady Rodziców w sierpniu.   

Opłaty za obiady nie są wliczone w czesne. Należy je uiszczać gotówką w księgowości lub poprzez bankowość elektroniczną.  

Koszt obiadu w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 12 zł.
Numer konta do wpłat za obiady:
70 9434 0002 2001 1000 0368 0002

Uwaga!

Zapisy na obiady odbywają się u pani księgowej. Każdą nieobecność na obiedzie, spowodowaną chorobą, należy zgłaszać telefonicznie lub osobiście w księgowości do godziny 8:30.  

Sklepik szkolny

W szkole funkcjonuje sklepik szkolny. Dostępne są w nim kanapki oraz podstawowe opakowane produkty spożywcze zgodnie z wytycznymi MEN.
W sklepiku można również nabyć podstawowe artykuły papiernicze.