Liceum

Konkursy - ZESTAWIENIE OGÓLNE



rok szkolny 2021 / 2022 

ROK SZKOL NY 2021/2022

IMIĘ I NAZWISKO                   

OSIĄGNIĘCIA

KLASA 0

JAN CHMIEL

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

MARIKA DURAK

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

KLASA I A

BARBARA KONDYJOWSKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

LENA TOMALA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

LIWIA PIERZCHAŁA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

ANNA LEWICKA

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

BOGUSZ GRAB

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

MAJA ADAMCZYK

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA I B

ALEKSANDER CHMIEL

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

ADA FLEMING

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

JAKUB MAZUR

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA II A

TYMON DUMA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „KANGUR 2022”

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

ADAM ZAJĄC

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

KLASA II B

MAJA DUL

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

JULIA MUCHA

WYRÓŻNIENIE KONKURSU PLASTYCZNEGO OKRĘGOWEJ RADY ADWOKACKIEJ

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

HANNA SZCZESIAK

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

MAJA SZELĄG

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

ANTONI SOWIŃSKI

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „KANGUR 2022”

KAROLINA KRAWCZYK

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA III A

LENA WOJTAL

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

MILENA KASPRZYCKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

ALEKSANDER ŻARÓW

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

ANNA KANCLERZ

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

DAWID GOŁYSKI

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „KANGUR 2022”

PATRYK MIŚ

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA III B

HUBERT STĘPIEŃ

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

OSKAR CZAJKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO SUPER LION ORGANIZOWANEGO PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 4
W TARNOBRZEGU. OPIEKUN: URSZULA WERYŃSKA-ŻYŁA

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ZUCH”

ZUZANNA DEC

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

JAGODA SOBOTKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA IV A

MICHAŁ DARECKI

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (1 MIEJSCE). OPIEKUN: ELŻBIETA SZCZESIAK

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: ELŻBIETA SZCZESIAK

PIOTR DZIENISZEWSKI

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

NATALIA ZAJĄC

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: ELŻBIETA SZCZESIAK  

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: ELŻBIETA SZCZESIAK

 

LAUREATKA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO Z PRZYRODY OLIMPUS 2021

KLASA IV B

ANNA GAWRON

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

AMELIA CZARNECKA

II MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM „PRZECZYTAŁAM/EM, PODZIWIAM, POLECAM” ORGANIZOWANYM PRZEZ GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W GORZYCACH

FABIAN BUŁAWA

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

JOANNA STĘPIEŃ

WYRÓŻNIENIE KONKURSU PLASTYCZNEGO OKRĘGOWEJ RADY ADWOKACKIEJ

MAJA KUCHARZYK

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

MICHAŁ TYBURSKI

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA V A

JULIA SOWIŃSKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

WIKTOR HUDELA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

OLIWIER CZAJKA

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (5 MIEJSCE). OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK

ANTONI KORALEWSKI

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

FILIP BAJ

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK

EMANUEL HAŁKA

I MIEJSCE W XV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO W MIEJSCOWOŚCI PLEŚNA (K/TARNOWA)

 

DRUGIE MIEJSCE W KATEGORII TANECZNEJ 12-13 KLASY G W XXXII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O WAWELSKIEGO SMOKA W KRAKOWIE

 

ZŁOTY MEDAL W XVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO W PLEŚNEJ

WOJCIECH KUBIAK

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA” (1 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

KLASA VI A

NIKODEM KRASKA

SREBRNY MEDAL NA DYSTANSIE 200 M STYLEM DOWOLNYM
W FINAŁOWEJ EDYCJI PODKARPACKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ

 

BRĄZOWY MEDAL NA 50 M STYLEM MOTYLKOWYM W FINAŁOWEJ EDYCJI PODKARPACKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ

 

SREBRNY MEDAL W SZTAFECIE 4X50 M STYLEM DOWOLNYM
W FINAŁOWEJ EDYCJI PODKARPACKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ  

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

 

WYRÓŻNIENIE W PÓŁFINAŁACH XX JUBILEUSZOWEJ EDYCJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „DZIECIĘCE INTERPRETACJE”

 

SREBRNY MEDAL NA 100 M STYLEM MOTYLKOWYM W TRZECIEJ EDYCJI PODKARPACKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ

 

SREBRNY MEDAL NA 400 M STYLEM DOWOLNYM W TRZECIEJ EDYCJI PODKARPACKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ

 

SREBRNY MEDAL W SZTAFECIE 4×50 M STYLEM ZMIENNYM
W TRZECIEJ EDYCJI PODKARPACKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

 

SREBRNY MEDAL NA 50 M STYLEM MOTYLKOWYM UDZIAŁ
W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT W PŁYWANIU

BRĄZOWY MEDAL NA 200 M STYLEM DOWOLNYM W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT
W PŁYWANIU

 

BRĄZOWY MEDAL SZTAFETY 4X50 M STYLEM ZMIENNYM W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT
W PŁYWANIU

BRĄZOWY MEDAL SZTAFETY4X50 M STYLEM DOWOLNYM W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT
W PŁYWANIU

BRĄZOWY MEDAL NA 100 M STYLEM MOTYLKOWYM W  II RUNDZIE MIĘDZYWOJEWÓDZKICH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 12 LETNICH (OKRĘG ŚWIĘTOKRZYSKI I PODKARPACKI)

SREBRNY MEDAL NA 400 M STYLEM DOWOLNYM W  II RUNDZIE MIĘDZYWOJEWÓDZKICH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 12 LETNICH (OKRĘG ŚWIĘTOKRZYSKI I PODKARPACKI)

ZŁOTY MEDAL NA 200 M STYLEM MOTYLKOWYM – MISTRZ OKRĘGU PODKARPACKIEGO 2022

SREBRNY MEDAL NA 200 M STYLEM DOWOLNYM – WICEMISTRZ OKRĘGU PODKARPACKIEGO 2022

SREBRNY MEDAL NA 400 M STYLEM DOWOLNYM – WICEMISTRZ OKRĘGU PODKARPACKIEGO 2022

SREBRNY MEDAL NA 100 M STYLEM MOTYLKOWYM – WICEMISTRZ OKRĘGU PODKARPACKIEGO 2022

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KATARZYNA BOGDAŃSKA

III MIEJSCE  W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „POSTAW NA MEDIACJĘ” ORGANIZOWANEGO PRZEZ WYDZIAŁ DO SPRAW EDUKACJI PRAWNEJ W MINISTERSTWIE SPRAWIEDLIWOŚCI WE WSPÓŁPRACY Z WYDZIAŁEM DO SPRAW MEDIACJI. OPIEKUNOWIE: AGNIESZKA I DAMIAN BOGDAŃSCY, ANNA BOGDAŃSKA  

JULIA HOMAROWICZ

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „POSTAW NA MEDIACJĘ” ORGANIZOWANEGO PRZEZ WYDZIAŁ DO SPRAW EDUKACJI PRAWNEJ W MINISTERSTWIE SPRAWIEDLIWOŚCI WE WSPÓŁPRACY Z WYDZIAŁEM DO SPRAW MEDIACJI. OPIEKUNOWIE: AGNIESZKA I DAMIAN BOGDAŃSCY, ANNA BOGDAŃSKA  

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KAROLINA ZAWIŚLAK

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

FILIP JÓZWIK

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „POSTAW NA MEDIACJĘ” ORGANIZOWANEGO PRZEZ WYDZIAŁ DO SPRAW EDUKACJI PRAWNEJ W MINISTERSTWIE SPRAWIEDLIWOŚCI WE WSPÓŁPRACY Z WYDZIAŁEM DO SPRAW MEDIACJI. OPIEKUNOWIE: AGNIESZKA I DAMIAN BOGDAŃSCY, ANNA BOGDAŃSKA  

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

 

1. MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "BOOKTALKING, CZYLI PIĘĆ MINUT O KSIĄŻCE", OPIEKUN: ANNA DUMA

TYMON SADECKI

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „POSTAW NA MEDIACJĘ” ORGANIZOWANEGO PRZEZ WYDZIAŁ DO SPRAW EDUKACJI PRAWNEJ W MINISTERSTWIE SPRAWIEDLIWOŚCI WE WSPÓŁPRACY Z WYDZIAŁEM DO SPRAW MEDIACJI. OPIEKUNOWIE: AGNIESZKA I DAMIAN BOGDAŃSCY, ANNA BOGDAŃSKA

 

I MIEJSCE W XV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO W MIEJSCOWOŚCI PLEŚNA (K/TARNOWA)

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 0-3. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

 

DRUGIE MIEJSCE W KATEGORII TANECZNEJ 12-13 KLASY G W XXXII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O WAWELSKIEGO SMOKA W KRAKOWIE

 

SREBRNY MEDAL W XVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO W PLEŚNEJ

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: AGATA KICIŃSKA-SARACEN

 

I MIEJSCE W XXIX TARNOBRZESKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO SAMBA 2022

SZYMON JAGUSZTYN

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK  

 

LAUREAT KONKURSU KURATORYJNEGO Z BIOLOGII. OPIEKUN: ELŻBIETA BAŁATA

 

LAUREAT (2 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE) KONKURSU KURATORYJNEGO Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA

 

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „KANGUR 2022”

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK

 

LAUREAT KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO Z GEOGRAFII OLIMPUS 2021

 

LAUREAT KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO Z GEOGRAFII EDI PANDA 2022

STANISŁAW WILCZYŃSKI

LAUREAT XX KONKURSU RECYTATORSKIEGO "DZIECIĘCE INTERPRETACJE", OPIEKUN: ANNA DUMA

 

3. MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "BOOKTALKING, CZYLI PIĘĆ MINUT O KSIĄŻCE", OPIEKUN: ANNA DUMA

KLASA VI B

LENA BORYCKA

WYGRANA W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK

 

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK

 

2. MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "BOOKTALKING, CZYLI PIĘĆ MINUT O KSIĄŻCE", OPIEKUN: ANNA DUMA

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

AMELIA ANDRZEJEWSKA

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK  

KACPER KIWAK

I MIEJSCE W XV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO W MIEJSCOWOŚCI PLEŚNA (K/TARNOWA)

 

I MIEJSCE W XXIX TARNOBRZESKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO SAMBA 2022

GABRIELA SECH

I MIEJSCE W XV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO W MIEJSCOWOŚCI PLEŚNA (K/TARNOWA)

 

DRUGIE MIEJSCE W KATEGORII TANECZNEJ 12-13 KLASY G W XXXII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO
O WAWELSKIEGO SMOKA W KRAKOWIE

 

ZŁOTY MEDAL W XVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO W PLEŚNEJ

MARIA ŚNIEŻEK

WYRÓŻNIENIE W PÓŁFINAŁACH XX JUBILEUSZOWEJ EDYCJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „DZIECIĘCE INTERPRETACJE”

ISAAK BOUCHARD

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK

MACIEJ OSMALA

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: AGATA KICIŃSKA-SARACEN

KRYSTYNA MAŁECKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA VII A

LILIANNA LUBCZYŃSKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA VII B

MICHAŁ KUCHARZYK

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (5 MIEJSCE). OPIEKUN: MAŁGORZATA KOBYŁECKA

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: MAŁGORZATA KOBYŁECKA

HANNA CZARNECKA

LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (5 MIEJSCE). OPIEKUN: MAŁGORZATA KOBYŁECKA

 

LAUREATKA XX KONKURSU RECYTATORSKIEGO "DZIECIĘCE INTERPRETACJE", OPIEKUN: ANNA DUMA

ADAM KOCIUBOWSKI

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: MAŁGORZATA KOBYŁECKA

 

LAUREAT KONKURSU KURATORYJNEGO Z J. ANGIELSKIEGO. OPIEKUN: MAŁGORZATA KOBYŁECKA

OLIWIA PIWIŃSKA

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: MAŁGORZATA KOBYŁECKA

 

WYRÓŻNIENIE ZA BAJKĘ PT. „PSZCZOŁA I MOTYL” PODCZAS II FESTIWALU „BAŚNIOWY ŚWIAT STANISŁAWA JACHOWICZA”. OPIEKUN: ANNA DUMA

SZYMON FROHLICH

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: MAŁGORZATA KOBYŁECKA

KONRAD HUDELA

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: ELŻBIETA SZCZESIAK

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

ANNA GRONKOWSKA

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: ELŻBIETA SZCZESIAK

OLIWIA MIŚ

ZŁOTY MEDAL W KATEGORII TANECZNEJ 12-13 KLASY H PODCZAS TURNIEJU W PRZEMYŚLU

 

ZŁOTY MEDAL W KATEGORII TANECZNEJ 12-13 KLASY G PODCZAS TURNIEJU W SKRZYSZOWIE

MARIA BEDNARSKA

WYGRANA W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS 

KLASA VIII A

ANTONI KOŁECZEK

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: GRZEGORZ KOPAŃSKI

WERONIKA CZECHURA

LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (1 MIEJSCE). OPIEKUN: WOJCIECH MARCINIAK

 

FINALISTKA KONKURSU KURATORYJNEGO Z J. ANGIELSKIEGO. OPIEKUN: WOJCIECH MARCINIAK

 

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PANDA”. OPIEKUN: WOJCIECH MARCINIAK

NATALIA SOBCZYK

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN”. OPIEKUN: WOJCIECH MARCINIAK

HANNA DYBUS

FINALISTKA KONKURSU KURATORYJNEGO Z J. POLSKIEGO. OPIEKUN: ANNA DUMA

ANIELA ROMAN

LAUREATKA KONKURSU KURATORYJNEGO Z MATEMATYKI. OPIEKUN: ANNA MARCIOCHA-TRĘBSKA

BŁAŻEJ ROZMUS

FINALISTA KONKURSU KURATORYJNEGO Z J. ANGIELSKIEGO. OPIEKUN: ELŻBIETA SZCZESIAK

MAKSYMILIAN GRABOWSKI

SREBRNY MEDAL W LETNICH MISTRZOSTWACH PODKARPACIA NA DYSTANSIE 50 M STYLEM DOWOLNYM

 

SREBRNY MEDAL W LETNICH MISTRZOSTWACH PODKARPACIA NA DYSTANSIE 50 M STYLEM GRZBIETOWYM

 

9 MIEJSCE WŚRÓD NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW W KATEGORII – 14 LAT W LETNICH MISTRZOSTWACH PODKARPACIA.

 

ZŁOTY MEDAL NA DYSTANSIE 50 M STYLEM DOWOLNYM
W MEMORIALE JERZEGO SZCZERBATEGO – PUCHAR ZIEMI PODKARPACKIEJ

 

SREBRNY MEDAL NA DYSTANSIE 50 M STYLEM MOTYLKOWYM
W MEMORIALE JERZEGO SZCZERBATEGO – PUCHAR ZIEMI PODKARPACKIEJ

 

BRĄZOWY MEDAL NA DYSTANSIE 100 M STYLEM MOTYLKOWYM
W MEMORIALE JERZEGO SZCZERBATEGO – PUCHAR ZIEMI PODKARPACKIEJ

 

ZŁOTY MEDAL W OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH PŁYWACKICH „FENIKS POOL PARTY – 2 EDYCJA – DĘBICA 2022” NA DYSTANSIE 50M STYLEM DOWOLNYM

TATIANA SADECKA

II MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM "JA
I PSZCZOŁY", OPIEKUN: ANNA DUMA

 

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-8. OPIEKUN: GRZEGORZ KOPAŃSKI 

KLASA VIII B

AMELIA SKULSKA

FINALISTKA KONKURSU KURATORYJNEGO Z J. POLSKIEGO. OPIEKUN: ANNA DUMA

MIKOŁAJ NIECKARZ

LAUREAT KONKURSU KURATORYJNEGO Z J. ANGIELSKIEGO. OPIEKUN: JOLANTA POŻOGA

 

FINALISTA KONKURSU KURATORYJNEGO Z FIZYKI. OPIEKUN: GRAŻYNA KOTULSKA

GABRIEL SIUZDAK

LAUREAT KONKURSU KURATORYJNEGO Z J. FRANCUSKIEGO. OPIEKUN: MAŁGORZATA BUKOWSKA

 


KONKURSY KL. IV-VIII SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU 2020 / 2021

ANTONI KORALEWSKI
KL. IV A


LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK, IGA GOSPODARCZYK
ANATOL KOTULA
KL. IV A
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS Z PRZYRODY. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA

WYRÓŻNIENIE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GALILEO Z PRZYRODY. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
WIKTOR HUDELA
KL. IV A


LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK, IGA GOSPODARCZYK

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GALILEO Z PRZYRODY. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
MATEUSZ ZŁOTORZYŃSKI
KL. IV A
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK, IGA GOSPODARCZYK

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE GALILEO Z PRZYRODY. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
OLIWIER CZAJKA
KL. IV A


LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (5 MIEJSCE). OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK
IGNACY KROGULEC
KL. IV A
WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS
NIKODEM KRASKA
KL. V A

ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE CHŁOPCÓW 4×50 M STYLEM DOWOLNYM 10 LAT I MŁODSI W PODKARPACKIEJ LIDZE PŁYWACKIEJ DZIECI 10 LAT I MŁODSI.

BRĄZOWY MEDAL NA 100 M STYLEM DOWOLNYM W PODKARPACKIEJ LIDZE PŁYWACKIEJ DZIECI 10 LAT I MŁODSI.

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (1 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK, IGA GOSPODARCZYK

SREBRNY MEDAL (WICEMISTRZ OKRĘGU PODKARPACKIEGO) NA DYSTANSIE 50 M STYLEM MOTYLKOWYM W  MISTRZOSTWACH OKRĘGU PODKARPACKIEGO W PŁYWANIU (ROCZNIK 2010)

BRĄZOWY MEDAL NA DYSTANSIE 100 M STYLEM MOTYLKOWYM W  MISTRZOSTWACH OKRĘGU PODKARPACKIEGO W PŁYWANIU (ROCZNIK 2010)

SREBRNY MEDAL NA 50 M STYLEM MOTYLKOWYM W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT W PŁYWANIU; 

BRĄZOWY MEDAL NA 200 M STYLEM DOWOLNYM W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT W PŁYWANIU.

BRĄZOWY MEDAL SZTAFETY 4×50 M STYLEM ZMIENNYM W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT W PŁYWANIU.

BRĄZOWY MEDAL SZTAFETY 4×50 M STYLEM DOWOLNYM W OGÓLNOPOLSKICH DRUŻYNOWYCH ZAWODACH DZIECI 10-11 LAT W PŁYWANIU.
FILIP JÓZWIK
KL. V A


LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK, IGA GOSPODARCZYK
STANISŁAW WILCZYŃSKI
KL. V A
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK, IGA GOSPODARCZYK

NAGRODA W FINALE XVIII KONKURSU RECYTATORSKIEGO „DZIECIĘCE INTERPRETACJE” ORGANIZOWANEGO PRZEZ TARNOBRZESKI DOM KULTURY. OPIEKUN: ANNA DUMA
SZYMON JAGUSZTYN
KL. V A


LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GALILEO Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA

LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE. OPIEKUN: ELŻBIETA BAŁATA
AMELIA ANDRZEJEWSKA
KL. V B
LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK
ADRIAN ANDRZEJEWSKI
KL. V B
WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS
DOBRAWA CZECH
KL. V B
II MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE NA NAJLEPSZY SPOT REKLAMOWY W RAMACH KAMPANII EKOLOGICZNEJ INNOWACJI MK. OPIEKUN: MARIOLA ŚWIĄDER
FILIP RĘBISZ
KL. V B
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). OPIEKUN: IGA GOSPODARCZYK
GABRIELA SECH
KL. V B
WYGRANA W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS
LENA BORYCKA
KL. V B
WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE GALILEO Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
KRYSTYNA MAŁECKA
KL. V B
LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA

LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GALILEO Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
KONRAD HUDELA
KL. VI A


LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (5 MIEJSCE). JOLANTA POŻOGA
OLIWIA PIWIŃSKA
KL. VI A
III MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE NA NAJLEPSZY SPOT REKLAMOWY W RAMACH KAMPANII EKOLOGICZNEJ INNOWACJI MK. OPIEKUN: MARIOLA ŚWIĄDER
SZYMON FROHLICH
KL. VI A
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GALILEO Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
TYMON ORŁOWSKI
KL. VI A
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
ANNA GRONKOWSKA
KL. VI B


LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „EDI PINGWIN” (3 MIEJSCE). MAŁGORZATA KOBYŁECKA

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK
MARIA BEDNARSKA
KL. VI B
WYGRANA W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK
OLIWIA MIŚ
KL. VI B


WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: MARCIN WDOWIAK
HANNA CZARNECKA
KL. VI C
WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W KATEGORII KLAS 4-6. OPIEKUN: DAGMARA KILIAS

II MIEJSCE W SZKOLNYM KONKURSIE NA NAJLEPSZY SPOT REKLAMOWY W RAMACH KAMPANII EKOLOGICZNEJ INNOWACJI MK. OPIEKUN: MARIOLA ŚWIĄDER
MATEUSZ TUSZNIO
KL. VI C
UDZIAŁ W POWIATOWYCH ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH NA DYSTANSIE 1000M W KOLBUSZOWEJ. OPIEKUN: RAFAŁ KODYRA
BŁAŻEJ ROZMUS
KL. VII A
LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY GALILEO Z GEOGRAFII. OPIEKUN: ELŻBIETA SADECKA
JAGODA KOCZWARA-SZUBA
KL. VIII A
LAUREATKA (3 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE) KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE. OPIEKUN: ANNA DUMA
GABRIELA PÓŁGRABIA
KL. VIII A
WYRÓŻNIENIE W FINALE XVIII KONKURSU RECYTATORSKIEGO „DZIECIĘCE INTERPRETACJE” ORGANIZOWANEGO PRZEZ TARNOBRZESKI DOM KULTURY. OPIEKUN: ANNA DUMA
AMELIA SUS KL. VIII AFINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE. OPIEKUN: ANNA DUMA
OLIWIA CIBA KL. VIII BLAUREATKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE. OPIEKUN: ANNA DUMA

FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE. OPIEKUN: ELŻBIETA BAŁATA

FINALISTKA ETAPU CENTRALNEGO XLIV OLIMPIADY JĘZYKA FRANCUSKIEGO. OPIEKUN: MAŁGORZATA BUKOWSKA

Konkursy 2019