Konkursy Językowe

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZUCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W maju uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Zuch z języka angielskiego.

SUKCESY W KONKURSIE Z J. ANGIELSKIEGO EDI PANDA

Znamy już wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego dla klas 4-8 EDI Panda.

WYNIKI KONKURSU SUPER LION

Za nami 15-ta już edycja konkursu języka angielskiego dla klas 3 SUPER LION, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO EDI PINGWIN

Dnia 24.11.2021 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PINGWIN. Konkurs napisali uzyskując bardzo wysokie wyniki.
Michał Darecki z kl. 4a oraz Weronika Czechura z kl. 8a  zajęli 1 miejsce i otrzymują specjalny dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Oliwier Czajka z kl. 5, Filip Józwik z kl. 6a, Michał Kucharzyk z kl. 7b i Hanna Czarnecka z kl. 7b zajęli 3 miejsce i otrzymują dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Wyróżnionymi uczniami zostali: Natalia Zając kl. 4a, Antoni Koralewski kl. 5, Filip Baj kl. 5, Amelia Andrzejewska kl. 6b, Lena Borycka kl. 6b, Szymon Jagusztyn kl. 6a, Nikodem Kraska kl. 6a, Adam Kociubowski kl. 7b, Oliwia Piwińska kl. 7b oraz Natalia Sobczyk kl. 8a.
Serdecznie gratuluję sukcesu!

Marcin Wdowiak
 nauczyciel j. angielskiego

11 czerwca 2021

W wojewódzkim konkursie Super Lion dla uczniów klas 3-ich bardzo dobre wyniki osiągnęli:
MICHAŁ DARECKI z klasy 3a - 2 miejsce
FABIAN BUŁAWA z klasy 3c - wyróżnienie
Warto zaznaczyć, że wynik Michała był najwyższy w Tarnobrzegu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w klasie czwartej.

22 marca 2021

Przedstawiamy laureatów konkursu ZUCH z języka angielskiego!!!
Dyplom oraz nagrody książkowe otrzymali:
HANIA SZCZESIAK i Julia Mucha z klasy 1b oraz POLA KWAŚNIK z klasy 2b.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.