Liceum

Skład Samorządu Uczniowskiego

Rok szkolny 2022 / 2023

Lena Borycka

Nazywam się Lena Borycka. Mam 12 lat i chodzę do klasy 7 a.
W tym roku jestem członkiem Samorządu Uczniowskiego. Kocham czytać książki, uwielbiam słuchać dobrej muzyki i śpiewać. Lubię biologię, często gotuję, gram na pianinie i chodzę na spacery. Chcę współtworzyć pomysły, które pomogą razem ulepszać naszą szkołę.  

Maja Mrozińska

Jestem Maja i mam 10 lat. Bardzo lubię śpiew i sport. Mam pieska Julę, bardzo lubię psy. Interesuję się muzyką i ciałem człowieka. Bardzo się cieszę, że jestem w samorządzie szkolnym. Lubię poznawać nowych ludzi i zawierać nowe przyjaźnie. Lubię ubierać się kolorowo, a moim ulubionym kolorem jest żółty.

OLIWIA PIWIŃSKA

Witajcie! Na imię mi Oliwia i uczęszczam do klasy ósmej (oddział dwujęzyczny). Do moich zainteresowań należą między innymi chemia, język polski, psychologia, pisarstwo oraz poezja. Rozwijam się także całkiem sporo w kierunku lingwistycznym (na chwilę obecną uczę się angielskiego, hiszpańskiego oraz japońskiego). Miło mi was poznać!

PAULINA DEREŃ

Nazywam się Paulina Dereń. Jestem uczennicą klasy 8a. Moim zainteresowaniem jest taniec. W wolnym czasie lubię czytać książki i spotykać się z przyjaciółmi. Jestem zastępcą przewodniczącego.

FILIP JÓZWIK

Cześć! Nazywam się Filip Józwik i jestem uczniem klasy 7a. Interesuję się sportem, szczególnie piłką nożną i koszykówką. W wolnych chwilach lubię podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. W bieżącym roku szkolnym pełnię rolę Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Mam głowę „pełną pomysłów” i nadzieję, że choć cześć z nich uda mi się zrealizować w obecnej kadencji.