Liceum

Innowacje 2023/24

MEDIATORZY Z MAŁEGO KSIĘCIA

Milena Samela, Joanna Stępień, Hanna Tujak, Katarzyna Bogdańska, Filip Nowak, Mateusz Wołek, Mateusz Złotorzyński, Anatol Kotula i Antoni Długosiewicz uczestniczyli w II Tarnobrzeskim Spotkaniu Mediatorów Rówieśniczych, które miało miejsce 11 kwietnia 2024 r... więcej >>

Czytaj więcej

FANFIK. MAŁY KSIĄŻĘ JAKIEGO NIE ZNAMY

Nasza szkoła ogłasza Konkurs Literacki pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega pod tytułem „Fanfik – Mały Książę jakiego nie znamy”... więcej

Czytaj więcej

Matryca konfliktu

Co powoduje, że wchodzimy w konflikt? Co wtedy chcemy osiągnąć? Na ile osiągamy nasze cele, kiedy jesteśmy w konflikcie? Warsztaty i symulacje podczas III modułu Innowacji MK pod hasłem „Mediacja ma moc” dały uczniom czterech klas odpowiedź: każdy konflikt da się oswoić. więcej >>

Czytaj więcej

Książka czy ekran?

W dzisiejszym świecie trudno się zdecydować: czytać książkę czy e-booka? Zagorzałych zwolenników mają zarówno kartki sklejone na grzbiecie, jak i ekrany. Co wybrać…? więcej >>

Czytaj więcej

Ekran czy teatr?

Ciało, gest, spojrzenie, mimika twarzy – arsenał środków, którymi dysponuje człowiek, aby porozumiewać się bez słów. W życiu codziennym są one niezbędne, aby zrozumieć drugiego człowieka i układać poprawne relacje z ludźmi... więcej >>

Czytaj więcej

Bawiąc się nauką przeżyli prawdziwą przygodę!

Obserwacja, doświadczanie i praktyczne działanie zdominowały wyjazd uczniów klas drugich i trzecich do Kielc... Więcej >>

Czytaj więcej

Od deski do deski

Już wiemy skąd wzięło się powiedzenie „przeczytać książkę od deski do deski”... Więcej >>

Czytaj więcej

W cyfrowym świecie

Świat zmienia się dynamicznie. Wydaje się, że ważniejsze jest dziś, jak mówimy, zamiast tego, co mówimy... Więcej >>

Czytaj więcej