Fanfik. Mały Książę jakiego nie znamy

Nasza szkoła ogłasza Konkurs Literacki pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega pod tytułem „Fanfik – Mały Książę jakiego nie znamy”. Konkurs kierowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z naszego regionu. Organizowany jest w ramach nowatorskiego projektu szkoły Innowacje MK pod hasłem „W cyfrowym świecie”. Partnerami konkursu są TVL Telewizja Lokalna, Radio Leliwa oraz Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu. Zadaniem uczestników konkursu  jest opisanie dalszych losów Małego Księcia – głównego bohatera książki Antoine’a de Saint-Exupery’ego. Jeśli jesteście kreatywni, lubicie książki i nie wiecie, co zrobić z nadmiarem swojej wyobraźni, dołączcie do fanów dzieła. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

REGULAMIN KONKURSU (zobacz) >>