Liceum

Konkursy Artystyczne

Rok szkolny 2021/2022

Nastazja Mastalerz Mistrzynią Polski!

Nastazja Mastalerz z klasy I b została Mistrzynią Polski Mażoretek w kategorii kadetek w konkurencji debiutów Baton Trio podczas odbywającej się w Tarnobrzegu krajowej rywalizacji. Gratulujemy!!!

Zobacz więcej

Gratulacje dla Karmen!

Gratulacje dla Karmen Malecki , która sześć razy z rzędu wytańczyła 1 miejsce w i tym samym podczas turnieju w Dąbrowie Tarnowskiej zdobyła taneczną klasę G. Brawo!

Sukces Tatiany

Miło nam poinformować, że Tatiana Sadecka z klasy VIII a zdobyła II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Ja i pszczoły” zorganizowanym pod patronatem Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

Wyniki konkursu „Booktalking, czyli pięć minut o książce.”

Znamy już wyniki konkursu „Booktalking, czyli pięć minut o książce.” Nasi uczniowie wspaniale zaprezentowali się podczas tego Powiatowego Konkursu Czytelniczego, zajmując wszystkie miejsca na podium!

KOLEJNY WYTAŃCZONY SUKCES

W niedzielę, 5 czerwca, odbył się XXIX Tarnobrzeski Turniej Tańca Towarzyskiego Samba 2022, w którym rywalizowało ponad 400 zawodników z całej Polski.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Gratulacje dla Julci Muchy z 2b i Asi Stępień z 4b!

KONKURS WOKALNY

AMELKA JAROSZ i ANIA GAWRON z kl. 4b wyśpiewały w miniony piątek 2 i 3 miejsce w Miejskim .Konkursie Piosenki Papieskiej!!! Wielkie brawa dla wokalistek!

LAUREACI KONKURSU RECYTATORSKIEGO „DZIECIĘCE INTERPRETACJE”

Wspaniałym wynikiem zakończyła się XX jubileuszowa edycja Konkursu Recytatorskiego, który swym zasięgiem obejmował: ziemski powiat tarnobrzeski i miasto Tarnobrzeg.

SUKCES AMELII CZARNECKIEJ

Uczennica klasy 4b, AMELIA CZERNECKA zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Przeczytałam/em, podziwiam, polecam” organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach.

SUKCES OLIWI MIŚ!

Dziś chwalimy się kolejnymi sukcesami naszych uczniów! Podczas turnieju w Przemyślu, Oliwia Miś zdobyła złoto w kategorii tanecznej 12-13 klasy H co jednocześnie dało jej awans do wyższej klasy tanecznej G. Dzień później, na turnieju w Skrzyszowie, startując już w wyższej kategorii, Oliwia wytańczyła kolejne złoto! Gratulujemy sukcesów!

Zobacz Więcej

SUKCESY W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO

W sobotę, 9 kwietnia, w Pleśnej odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, w którym nasza młodzież zdobyła medale.

KOLEJNE SUKCESY NASZEJ ROZTAŃCZONEJ MŁODZIEŻY

W niedzielę, 3 kwietnia, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka w Krakowie.

WYNIKI KONKURSU

Przedstawiamy wyniki informatycznego konkursu na najciekawszą kartkę bożonarodzeniową!

WYRÓŻNIENIE

Oliwia Piwińska, uczennica klasy VII b, zdobyła wyróżnienie za bajkę pt. „Pszczoła i motyl” podczas II Festiwalu „Baśniowy Świat Stanisława Jachowicza”.

Uczniowie Naszej Szkoły z sukcesami na parkiecie!

W niedzielę 19.09. 2021 r. w miejscowości Pleśna (k/Tarnowa) odbył się XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Emanuel Hałka (5a), Tymon Sadecki (6a), Kacper Kiwak i Gabriela Sech (6b) - wszyscy zajęli I miejsce🥇🥇🥇🥇. Dodatkowo, Kacper wraz ze swoją partnerką awansowali do wyższej klasy tanecznej😃
Gratulujemy!

Sukces Marysi Bednarskiej

Gratulujemy Marysi Bednarskiej z klasy VI b, która została laureatką ogólnopolskiego konkursu "Śnieżny dekalog".

Sukces Stasia Wilczyńskiego i Nikodema Kraski

Uwaga! Mamy wyniki XIX edycji ,,Dziecięcych interpretacji", konkursu recytatorskiego organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury.
W tym roku ponownie stanął na podium Staś Wilczyński (kl.5a), a wyróżnienie otrzymał Nikodem Kraska (kl.5a).
Komisja oceniła ponad 130 wystąpień pod względem doboru i interpretacji tekstów, kultury żywego słowa, a także ogólnego wyrazu artystycznego.