Liceum

Konkursy sportowe

Rok szkolny 2021/2022

NIKODEM KRASKA Mistrzem Okręgu Podkarpackiego!!!

W ostatni weekend (18-19.06.2022) w Dębicy odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego na 50 metrowej pływalni.

KOLEJNY SUKCES NIKODEMA!!!

W sobotę 4.06.2022 r., w Mielcu, obyła się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 letnich (okręg Świętokrzyski i Podkarpacki).

SUKCES MAKSA

Wielkie brawa dla MAKSYMILIANA GRABOWSKIEGO z kl.8 a, który na ogólnopolskich zawodach pływackich „Feniks Pool Party – 2 edycja – Dębica 2022”, z życiowym czasem 25,48, wywalczył złoty medal na dystansie 50m stylem dowolnym.

KOLEJNY SUKCES NIKODEMA Z KL. 6A!!!

4 grudnia 2021 r. w Mielcu odbyła się finałowa edycja Podkarpackiej Ligi Pływackiej. W zawodach udział wzięło około 200 zawodników z Podkarpacia.

SUKCES NIKODEMA!

NIKODEM KRASKA z klasy 5a, w ostatnią sobotę (22.05.2021 r.), wziął udział w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10-11 lat w pływaniu.

NIKODEM KRASKA Z KL. 6A ZDOBYŁ KOLEJNE MEDALE!!!

5 marca 2022 r. w Stalowej Woli odbyła się Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12 lat.
W rozgrywkach wzięło udział 255 zawodników i zawodniczek z Podkarpacia.

SOBOTNIE SUKCESY MAKSA GRABOWSKIEGO

Po raz kolejny jesteśmy dumni z Maksymiliana i serdecznie mu gratulujemy.

Rok szkolny 2020/2021

Sukces Maksa Grabowskiego

Gratulujemy Maksowi Grabowskiemu sukcesu w Letnich Mistrzostwach Podkarpacia. Wywalczył 2 cenne medale:

• srebrny na dystansie 50 m stylem dowolnym
  • srebrny na dystansie 50 m stylem grzbietowym
  • zajął 9 miejsce wśród najlepszych zawodników w kategorii – 14 lat.

Maks! bardzo cieszymy się i gratulujemy!

Sukces Nikodem Kraski

NIKODEM KRASKA z klasy 5a, w sobotę 22.05.2021 r. wziął udział w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10-11 lat w pływaniu.
Nikodem zdobył 4 medale:

• srebrny na 50 m stylem motylkowym
  • brązowy na 200 m stylem dowolnym
  • brązowy w sztafecie 4x50 m stylem zmiennym
  • brązowy w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym
  • 5 miejsce na 200 m stylem zmiennym
  • 4 miejsce na 100 m stylem dowolnym

Sukces Nikodem Kraski

17 kwietnia 2021 r. na pływalni w Nowej Dębie odbyła się II edycja wiosenna Podkarpackiej Ligi Pływackiej. Uczeń naszej szkoły NIKODEM KRASKA zdobył brązowy medal w wyścigu na 50m stylem motylkowym.

Sukces Nikodem Kraski

NIKODEM KRASKA z klasy V a - Wicemistrzem Okręgu Podkarpackiego! W sobotę, 13 marca, odbyły się w Nowej Dębie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu (rocznik 2010, 2011).
Nikodem wywalczył :

• srebrny medal na dystansie 50 m stylem motylkowym - Wicemistrz Okręgu Podkarpackiego
  • brązowy medal na dystansie 100 m stylem motylkowym
  • 4 miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym
  • 5 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym

Życzymy kolejnych sukcesów.

Sukces Mateusza Tusznio

8.10.2021 r. w Kolbuszowej odbyły się Igrzyska Dzieci - Indywidualne Wojewódzkie Zawody Lekkoatletyczne, do których zakwalifikował się na zawodach powiatowych uczeń naszej szkoły Mateusz Tusznio z klasy VI c. Mati pokonał w pięknym stylu dystans 1000m. Dziękujemy naszemu reprezentantowi za wolę walki i ogromną pogodę ducha!
Życzymy kolejnych udanych startów!