Liceum

Współpraca

We wrześniu 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę ze szkołami podstawowymi z oddziałami dwujęzycznymi z całej Polski.  Jest to samodzielna, oddolna inicjatywa dyrektorów szkół mająca na celu wspieranie uczniów i motywowanie ich do podejmowania ciekawych, międzyszkolnych projektów. Są z nami szkoły z:   

Warszawy - Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego

Kartuz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach

Sokołowa Podlaskiego - Szkoła Podstawowa nr 1, Sokołów Podlaski

Łukowa - Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi, Łuków

Podczas regularnych spotkań nauczycieli koordynatorów projektu oraz dyrektorów szkół na platformie internetowej Zoom stworzyliśmy plan naszej współpracy, który już zaowocował wymianą emaili pisanych przez uczniów oraz wieloma ciekawymi pomysłami na przyszłość.