LAUREACI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO LEON Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W  październiku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego dla klas początkowych. Chętnych do zmierzenia się z  zadaniami konkursowymi zgłosiło się 21 uczniów. Dyplom Laureata otrzymało aż 11 uczniów! Laureaci z klas drugich to: Tymon Grębowiec (6 miejsce), Ignacy Śwircz (6 miejsce), Michalina Bednarska (6 miejsce), Ola Fleming (8 miejsce), Urszula Turbak (8 miejsce), Zofia Sowińska (9 miejsce), Dominik Darecki (10 miejsce).
Laureaci z klas trzecich: Weronika Wabik (6 miejsce), Aleksander Chmiel (6 miejsce), Ada Fleming (7 miejsce) i Anna Lewicka (10 miejsce).
Wszystkim Laureatom, a także pozostałym Uczestnikom, którzy mieli również wspaniałe wyniki serdecznie gratulujemy!