Prestiżowy tytuł „Złotej Szkoły NBP”

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła zdobyła tytuł „Złotej Szkoły NBP” potwierdzony certyfikatem Narodowego Banku Polskiego. Jest to prestiżowy tytuł, który otrzymują szkoły będące liderem w upowszechnianiu wiedzy ekonomicznej. Naszym zadaniem było przeprowadzenie serii zadań wyznaczonych przez Narodowy Bank Polski w ramach Ogólnopolskiego Programu „Złote Szkoły NBP” pod hasłem „Poznajemy Bank Centralny”. W naszym przypadku był to szereg lekcji z ekonomią, warsztaty ekonomiczne i plastyczne oraz debata. Komisja oceniała pomysłowość, metody i narzędzia edukacyjne, dopasowanie zadań do wieku odbiorców, atrakcyjność realizacji zadań oraz przydatność wiedzy w praktyce. Serdecznie gratulujemy Drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej i im opiekunom.