Asy z angielskiego

Znamy już wyniki przeprowadzonego w marcu Ogólnopolskiego Konkursu z J. angielskiego „English Ace”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas od 4 do 8. Zajęli oni bardzo wysokie miejsca!

Klasy 4:
Bardzo dobry wynik: Anna Kanclerz, Oskar Czajka, Lena Wojtal
Dobry wynik: Maja Mrozińska, Jadwiga Sobota

Klasy 5:
Bardzo dobry wynik: Piotr Dzieniszewski (3 miejsce w województwie), Fabian Buława, Michał Darecki, Zuzanna Śwircz
Dobry wynik: Natalia Zając

Klasa 6:
Bardzo dobry wynik: Jakub Robuta (1 miejsce w województwie, 4 miejsce w kraju i nagroda rzeczowa), Wojciech Kubiak (2 miejsce w województwie), Antoni Koralewski (3 miejsce w województwie), Wiktor Hudela, Oliwier Czajka
Dobry wynik: Ignacy Krogulec

Klasy 7:
Bardzo dobry wynik: Szymon Jagusztyn (1 miejsce w województwie), Amelia Andrzejewska (3 miejsce w województwie)
Dobry wynik: Nikodem Kraska, Filip Józwik, Kacper Kiwak

Klasy 8:
Dobry wynik: Konrad Hudela

Uczniów do konkursu przygotowywali nauczyciele j. angielskiego w składzie: Justyna Roszuk, Elżbieta Szczesiak i Marcin Wdowiak.

Gratulujemy sukcesu!