LAUREACI OLIMPIADY OLIMPUSEK

Oto wyniki tegorocznej, wiosennej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK.

Była ona przeprowadzona w trzech kategoriach: z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Olimpiada OLIMPUSEK jest przeznaczona dla uczniów klas 1-3 i pozwala im na sprawdzenie zdobytej wiedzy oraz umiejętności z realizowanych obszarów.

W konkursie wzięlo udzial 96 uczniów naszej szkoły.

Czworo z naszych uczniów zdobyło tytuł Laureata, uzyskując miejsca od 6 do 14 w rankingu punktowym.

Przedstawiamy naszych Laureatów:

• Franciszek Szyszka z klasy 1a  zdobył tytuł Laureata z języka polskiego i zajął 9 miejsce zdobywając 194 pkt/210 pkt oraz tytuł Laureata z matematyki i zajął 6 miejsce zdobywając 200 pkt/210pkt

• Tymon Grębowiec z klasy 2a zdobył tytuł Laureata z matematyki i zajął 14 miejsce zdobywając 183pkt/210pkt

• Ada Fleming z klasy 3b zdobyła tytuł Laureata z języka angielskiego i zajęła 6 miejsce zdobywając 199 pkt/210pkt

• Weronika Wabik z klasy 3b zdobyła tytuł Laureata z języka angielskiego i zajęła 11 miejsce zdobywając 190pkt/210pkt

Pozostali uczestnicy uzyskali również  dobre wyniki w rankingu krajowym i zdobyli Dyplom uznania. Wszystkim uczestnikom Olimpiady gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy powodzenia w następnych konkursach.