FINALIŚCI MIĘDZYWOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ROBOTYCZNEGO  GG ROBOT

W dniach 23, 24 i 25 kwietnia na Arenie G2A w miejscowości Jasionka odbyły sie zawody GG Robot. W międzywojewódzkim konkursie organizowanym prze Kuratora Podkarpackiego uczniowie naszej szkoły z klasy 7 a: Antoni Koralewski, Filip Baj, Filip Fudali, Franciszek Ciach oraz Anatol Kotula zdobyli tytuł finalisty zajmując tym samym zaszczytne 9 miejsce z ponad 80 drużyn z całej Polski. Konkurs składał sie z kilku etapów. Punktowana była dokumentacja wykonywanego projektu robota oraz programu, prezentacja własnego pomysłu za którą nasi uczniowi zdobyli maksymalną ilość punktów i w tej kategorii zajęli pierwsze miejsce, a także przejazdy eliminacyjne. To był nasz pierwszy udział w tym konkursie, ale z całą pewnością nie ostatni. Chłopcy już przygotowują projekty na przyszły rok zmagań. Dziękuję im za tak duże zaangażowanie. Jesteśmy z Was dumni!