Biała Szkoła 2023

Wraz z nadejściem stycznia, nasi szkolni miłośnicy białego szaleństwa tradycyjnie wyjechali                na tygodniowy obóz narciarski. Jak co roku  zawitali do zimowej stolicy Polski, by pod fachowym okiem instruktorów ze Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej H-SKI zdobywać kolejne umiejętności. Tatrzańskie stoki, na których wbrew wszelkim prognozom panowały wspaniałe warunki do uprawiania sportów zimowych, dostarczyły naszym narciarzom i snowboardzistom niezapomnianych wrażeń. Podczas ostatniego białoszkolnego dnia, na stoku Harenda odbyły się zawody wieńczące szkolenie. Szkoła H-SKI przygotowała dla zawodników tor zjazdowy, wspaniałe zapowiedzi i komentarze dla uczestników oraz podium, na którym zawodnicy odbierali medale i dyplomy. Dodatkową atrakcją i ogromną niespodzianką tegorocznej Białej Szkoły było spotkanie z dziennikarzami  telewizji TVN. W reportażu, który nagrali, nasza sportowa ekipa opowiadała o tym, jak wygląda jeden dzień białoszkolnego życia i jak wiele satysfakcji daje samodzielność.

ZOBACZ REPORTAŻ TVN >>