WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO EDI PINGWIN

Dnia 24.11.2021 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PINGWIN. Konkurs napisali uzyskując bardzo wysokie wyniki.
Michał Darecki z kl. 4a oraz Weronika Czechura z kl. 8a  zajęli 1 miejsce i otrzymują specjalny dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Oliwier Czajka z kl. 5, Filip Józwik z kl. 6a, Michał Kucharzyk z kl. 7b i Hanna Czarnecka z kl. 7b zajęli 3 miejsce i otrzymują dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Wyróżnionymi uczniami zostali: Natalia Zając kl. 4a, Antoni Koralewski kl. 5, Filip Baj kl. 5, Amelia Andrzejewska kl. 6b, Lena Borycka kl. 6b, Szymon Jagusztyn kl. 6a, Nikodem Kraska kl. 6a, Adam Kociubowski kl. 7b, Oliwia Piwińska kl. 7b oraz Natalia Sobczyk kl. 8a. Serdecznie gratuluję sukcesu!

Marcin Wdowiak

nauczyciel j. angielskiego