SUKCESY SPORTOWE NIKODEMA KRASKI

Nikodem Kraska, uczeń klasy 8a, w obecnym roku szkolnym odniósł wiele sukcesów sportowych. Spośród imponujących wyników możemy wymienić m.in.: zajęcie 1. miejsca w konkurencji 200m stylem motylkowym podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego 2023 w Mielcu, 2. miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym w Letnich Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego  2023 w Dębicy oraz zajęcie 3. miejsca w konkurencji 100m stylem motylkowym podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego 2023 w Mielcu, a także zajęcie 3. miejsca w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w wyścigu 50m stylem motylkowym chłopców w Dębicy w 2024r.

Nikodemie, gratulujemy  pięknych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych!