Święto Dziękczynienia

Pod okiem pani Dolores Huhn uczniowie naszej szkoły uroczyście obchodzili Święto Dziękczynienia. Na szkolnych stołach mogliśmy zobaczyć i spróbować indyka (czasami królował bardziej dostępny kurczak), nadzienia, słodkich ziemniaków, sosu żurawinowego, ciasta z dyni i innych przysmaków. Uczniowie dowiedzieli się również dlaczego Amerykanie tak hucznie świętują Thanksgiving oraz zapoznali się z jego historią. A oto wrażenia pani Dolores:

I think the students were really excited to eat and try new recipes. Most participated and brought in delicious American Thanksgiving dishes (with Polish style)! We were reminded of being thankful for all our blessings! I am very thankful to all the parents for their help!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Ela Szczesiak, Dolores Huhn