Konkurs języka angielskiego PINGWIN

W pierwszym semestrze tego roku szkolnego nasi uczniowie wzięli udział w „Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego – Pingwin”. Niedawno otrzymaliśmy wyniki i z dumą możemy przedstawić zwycięzców i wyróżnione osoby.

Serdecznie gratulujemy Michałowi Kucharzykowi (kl. VIII b) oraz Adamowi Kociubowskiemu (kl. VIII b) zdobycia SPECJALNEGO TYTUŁU LAUREATA i nagrody książkowej za uzyskanie pierwszego miejsca w Polsce,

a także Michałowi Dareckiemu (kl. V a) i Jakubowi Robucie (kl. VI a), którzy otrzymali TYTUŁ LAUREATA i nagrody książkowe za zdobycie trzeciego miejsca w Polsce.

Uczniowie: Amelia Czernecka (kl. V b), Wojciech Kubiak (kl. VI a ), Amelia Andrzejewska ( kl. VII a), Isaak Bouchard (kl VII a), Lena Borycka (kl. VII a), Konrad Hudela (kl. VIII b), Hanna Czarnecka ( kl. VIII b) oraz Filip Piela (kl. VIII b) zdobyli WYRÓŻNIENIA w tym konkursie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom – p. Małgorzacie Kobyłeckiej, p. Justynie Roszuk, p. Elżbiecie Szczesiak i p. Marcinowi Wdowiakowi! Wspaniale Wam poszło!