Świat po angielsku

Za nami już VIII cykl zajęć z języka angielskiego dla najmłodszych z serii „Świat po angielsku”. Tym razem grupa Maluchów i Starszaków odkrywała podwodny świat rybki Nemo, poznała sympatycznych przyjaciół pieska Berniego oraz nazywała  kolorową garderobę misia Eddiego. A odbywało się to przy akompaniamecie tematycznych piosenek i inspirujacych zabaw podczas których dzieci tańczyły, śpiewały i śmiały się do woli angażując wszystkie swoje zmysły. Łącząc bowiem naukę z zabawą ułatwiamy dzieciom szybkie przyswajanie nowych informacji i sprawiamy, iż język angielski staje się dla nich niezwykle prosty i przyjemny w nauce. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia pozostaną dzieciom na długo w pamięci, a wspólne zabawy będę inspiracją do kolejnych równie ekscytujących i pełnych wrażeń.

Urszula Weryńska-Żyła, Justyna Roszuk