Bilingual class 7b

Od początku września współpracujemy ze szkołami podstawowymi z oddziałami dwujęzycznymi w Polsce, a mianowicie z Kartuzami, Warszawą i Sokołowem Podlaskim. Dyrektorzy tych szkół spotkali się podczas szkolenia i podjęli decyzję o rozpoczęciu własnego i samodzielnego projektu, którego celem jest zachęcenie młodzieży do podejmowania wyzwań, komunikacji w języku angielskim i inspirowania ich do wychodzenia poza ramy szkolne. Uczniowie klasy 7 b do tej pory wymienili się emailami, złożyli sobie życzenia bożonarodzeniowe, a w poniedziałek 14 marca udało się nam połączyć na platformie Teams i mogliśmy po raz pierwszy się zobaczyć. W trakcie spotkania każda szkoła miała okazję zaprezentować filmik stworzony przez uczniów o sobie, swojej szkole i okolicy, a to wszystko w języku angielskim. To było bardzo niesamowite doświadczenie, które przyniosło nam dużą dozę ekscytacji i ciekawości. A przed nami kolejne interesujące przedsięwzięcia!

Elżbieta Szczesiak

nauczyciel języka angielskiego