Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej

Szymon Jagusztyn, uczeń ósmej klasy, wziął udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Biologicznej organizowanej dla szkół ponadpodstawowych.

Zawody Olimpiady Biologicznej odbywają sie w cyklu 11-miesięcznym, w okresie od czerwca 2023 do kwietnia 2024. Na eliminacje olimpiady składa się przygotowanie pracy badawczej, etap szkolny i okręgowy mające charakter egzaminu pisemnego oraz etap centralny złożony z części praktycznej, egzaminu pisemnego oraz obrony pracy.

Szymon wziął już udział w 2 etapach: szkolnym (7.10.2023) i okręgowym (20.01.2024)

Od etapu centralnego dzieli go tylko 1 punkt. Czekamy zatem niecierpliwie na ostateczną kwalifikację do zawodów III stopnia. Trzymamy mocno kciuki!

Imię i nazwisko uczniaKonkurs
StatusNauczyciel opiekun
Szymon JagusztynOgólnopolska Olimpiada Biologicznazakwalifikowany do etapu II (okręgowego)p.Małgorzta Liśkiewicz