Wielki sukces Franka i Janka

Świetna wiadomość! 9 stycznia Jan Kupilas i Franciszek Kupilas z klasy V, wzięli udział w szkolnym etapie kuratoryjnego Konkursu Tematycznego z obszaru programowania Podkarpacki Baltie 2024.

Na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie została opublikowana lista tych, którzy uzyskali kwalifikację do etapu rejonowego.

Gratulujemy Jankowi i Frankowi!!! Trzymamy kciuki za kolejny etap konkursu.

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na fakt, że praca Janka uplasowała się na 26 lokacie wśród 240 zakwalifikowanych! A walczyli z ósmoklasistami!

PS

Zajęcia z informatyki są w MK już w zerówce, prowadzi je pani Dagmara Kilias a intensywne zajęcia z programowania wprowadziliśmy w tym roku szkolnym – cały czas zachęcamy do zapisów uczniów i uczennice z klas: 3,4,5,i 6. Prowadzi je pani Helena Bukowska. Gratulujemy!