Nocka w szkole

Okazuje się, że szkoła może być wielką atrakcją dla uczniów, zwłaszcza nocą. Czwartoklasiści kilka tygodni czekali na noc filmową w szkole. Ich marzenie spełniło się w połowie grudnia. W piątkowy wieczór przybyli wyposażeni w poduszki, śpiwory, koce, ulubione pluszaki i wielkie zapasy żywności. Wychowawcy zadbali o moc atrakcji: gry w piłkę, zdobienie sal, gry planszowe, projekcje filmów, przeglądy talentów czy nocne zwiedzanie szkoły. Jedna atrakcja przebiła wszystkie nocne przygody. Kiedy szkołę spowiła ciemność, dzieci wyposażone w latarki szukały ukrytych „żywych” skarbów. Nie odbyło się bez śmiechu, pisków i krzyków. Rano uczniowie ze smutkiem, że to już koniec zabawy, ale i z nadzieją, że to nie ostatnia taka ich noc, rozeszli się do domów.

Wychowawcy klas czwartych