Kolędowanie w MOPR

5 grudnia, piątkowe popołudnie przedstawiciele szkolnych grup artystycznych spędzili na kolędowaniu. Kolejny już raz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zwrócił się do nas, byśmy przygotowali koncert świąteczny dla tarnobrzeskich rodzin zastępczych. Uczniowie: Ania Kanclerz, Maja Mrozińska, Ania Gawron, Hania Tujak, Jagoda Rosa, Szczepan Malecki i Filip Baj bez wahania zgłosili swój udział w tak pięknej akcji. Nie bacząc na całotygodniowe zmęczenie, wraz ze swoimi opiekunami artystycznymi – p. Renatą Wiórkiewicz i p. Markiem Myszką, zagrali i zaśpiewali najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Zebrani wokół choinki i wigilijnego stołu uczestnicy uroczystości nie kryli uśmiechu i wzruszenia, a kilkoro włączyło się do wspólnego śpiewania.

Miło jest dzieli

się z innymi swoimi pasjami i radością przebywania z drugim człowiekiem.