Igrzyska Dzieci w Indywidualnej Lekkoatletyce Dziewcząt i Chłopców

W dniu 22.09.2023r. na obiekcie sportowym SP nr 3 w Tarnobrzegu  odbyły się  Igrzyska Dzieci w Indywidualnej Lekkoatletyce Dziewcząt oraz Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 27.09.2023roku w Stalowej Woli.  Poziom rywalizacji był bardzo dobry, a dzięki funkcjonalności obiektu SP nr 3 oraz dobrej pogodzie, wielu młodych lekkoatletów uzyskało wartościowe wyniki. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych w  roczniku 2011 i młodsi dziewcząt i chłopców tj. skok w dal, bieg na 60m, rzut piłeczką palantową oraz bieg na dystansie 600m dziewcząt i 1000m chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów w składzie:
Natalia Zając, Antonina Bielą, Maja Mrozińska, Anna Kanclerz, Lena Wojtal, Zuzanna Dec, Michał Darecki, Daniel Wróbel, Piotr Chmiel, Ksawier Dąbek, Hubert Stępień, Leonard Kraka – Pelc, Oskar Czajka, Jaco Wróbel, Adam Zając
Należy również dodać, że I miejsca w swoich konkurencjach zdobyły:
Natalia Zając –  bieg na 60m
Zuzanna Dec – skok w dal
Wielkie gratulacje!
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału, postawy, emocji, wzruszeń, wspaniałej atmosfery w zespole i zdobytego doświadczenia.