WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO BAŁTOWA

Dzisiejsza wycieczka klas drugich do Bałtowa była dla uczniów niesamowitym przeżyciem.
Otoczenie w jakim się znaleźli zachwycało pięknem natury i malowniczymi krajobrazami. W „Zwierzyńcu” z okien specjalnych autobusów obserwowali stada wielbłądów, danieli, kozic afrykańskich, lam. Podczas spaceru po Parku Jurajskim podziwiali ogromne dinozaury oraz korzystali z atrakcji związanych z prehistorią. Wszyscy bez wyjątku byli zauroczeni i nie mogli się oprzeć magii tego miejsca. W mini zoo wielką atrakcją była możliwość karmienia i głaskania naszych ” braci mniejszych”.
Na posiłek wycieczkowicze zatrzymali się w lokalnej restauracji, gdzie spróbowali pysznych, regionalnych przysmaków.
Po obiedzie uczniowie uczestniczyli w warsztatach, podczas których zdobyli wiedzę o ziołach i zwyczajach świętokrzyskich czarownic oraz wykonali piękne prace plastyczne.

Cała wycieczka była pełna radości i śmiechu, a wspomnienia z Bałtowa na pewno pozostaną z uczestnikami wyjazdu na długo.