TRZECIE KLASY W SIELANKOWEJ  „WIOSCE POD KOGUTEM”

Zielonoszkolna przygoda uczniów klas trzecich zaczęła się w sielankowej  „Wiosce pod kogutem” niedaleko Warszawy. W otoczeniu lasu i mnóstwa różnorakich zwierząt dzieci odbywały ciekawe warsztaty: piekły bułeczki, budowały szałasy i domki dla owadów, prały owczą wełnę, wykonywały ozdoby z filcu i drewna, poznawały tajniki pszczelarstwa. Nie zabrakło oczywiście niczym nie skrępowanej dziecięcej zabawy i eksplorowania nowych terenów. Trzeciego dnia uczniowie zwiedzali Pałac w Wilanowie. Historia życia Jana III Sobieskiego i Marysieńki, piękne pomieszczenia pałacu oraz wspaniałe królewskie ogrody na długo pozostaną w ich pamięci.

„Zielona szkoła” to jeden z najlepszych klasowych wyjazdów łączących zabawę, wypoczynek, integrację i naukę… a dodatkowo dla trzecioklasistów  to ostatni wspólny wyjazd kończący okres wczesnoszkolny.