OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO „ALBUS”

Pod koniec kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w „Ogólnopolskim konkursie języka hiszpańskiego – Albus”. W konkursie wzięło udział 20 uczniów  klas od 4 do 8. Niedawno otrzymaliśmy wyniki, które teraz chcemy z dumą zaprezentować.

Serdecznie gratulujemy Piotrowi Dzieniszewskiemu (kl.6b) zdobycia dyplomu laureata II miejsca i nagrody książkowej oraz Szymonowi Jagusztynowi (kl.8a) zdobycia dyplomu laureata III miejsca i nagrody książkowej.

Wspaniałe wyniki osiągnęli też  Lena Wojtal (kl.5a) – 11 miejsce oraz Maksymilian Polakowski (kl.8a) – 11 miejsce miejsce zdobywając dyplomy wyróżnienia.

Uczniowie:  Michał Piotrowski (kl.4b), Maya Fudali (kl.4b), Maja Biesiadecka (kl.4b),  Tymon Duma (kl.4a), Jakub Wnuk (kl.4a), Zuzanna Kotula (kl. 4a), Maja Mrozińska (kl.5a), Anna Kanclerz (kl.5a), Dawid Gołyski (kl5a)Michał Świergul (kl.5b,)Pola Szarad (kl.6a) oraz Wiktor Hudela (kl.7a) otrzymali dyplomy uznania.

Serdecznie gratulujemy uczniom i uczennicom wspaniałych wyników. Opiekę dydaktyczną nad uczniami sprawowała pani Agnieszka Watracz.