PIERWSZOKLASIŚCI NA WARSZTATACH W RAMACH PROJEKTU „KSIĄŻKO RATUJ”

„…Książka jest jak uścisk przyjaciela, który przyszedł, by wesprzeć Cię w najgorszym momencie …”
Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w inspirujących zajęciach w ramach projektu ” Książko ratuj – terapeutyczna moc literatury”, podczas których dowiedzieli się jakie emocje towarzyszą nam w różnych sytuacjach. Starali się je nazwać i zastanawiali się jak należy je okazywać, by nie ranić innych. Wzajemna współpraca i umiejętność reagowania, gdy ktoś potrzebuje pomocy, to podstawowe zasady, które należy pielęgnować, by dobrze czuć się w grupie. Pierwszoklasiści wykazali się nie tylko empatią, ale potrafili też umiejętnie współpracować, biorąc udział w warsztatach. Gratulujemy im zaangażowania, odwagi i życzymy, by czuli się w naszej szkole bezpiecznie i zawsze mogli na siebie liczyć.