previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

Jak efektywnie się uczyć? Innowacje MK

W tym roku szkolnym Innowacje MK opierają się na realizacji międzyprzedmiotowych modułów tematycznych pod hasłem „Jak efektywnie się uczyć?”, podczas których wdrażamy elementy programowania neurolingwistycznego (NLP). Innowacje MK odbywać się będą w wybranych klasach podczas tzw. Dnia Innowacji. Program został opracowany tak, aby każde dziecko mogło pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole. Realizacja programu rozłożona jest w czasie po to, aby krok po kroku dokonywać drobnych zmian w świadomości ucznia, zmierzających do wyzwolenia całego potencjału twórczego myślenia, jaki tkwi w każdym dziecku. Wszystko po to, aby dziecko odkryło niezwykle umiejętności, które tkwią w jego umyśle i wykorzystywało je przez całe życie.

Mariola Świąder