previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

Wycieczka na Jurę Krakowsko – Częstochowską

Piętnastego czerwca klasy piąte i klasa czwarta wybrały się wspólnie na jednodniową wycieczkę na Jurę Krakowsko–Częstochowską. Spędziliśmy cudowny czas wśród pięknej przyrody Ojcowskiego Parku Narodowego i w otoczeniu zabytków kultury. Dobrym nastrojom sprzyjała idealna, letnia pogoda. 😊
Zwiedziliśmy Zamek w Pieskowej Skale i w Ogrodzieńcu, zobaczyliśmy Maczugę Herkulesa, jeden z najpopularniejszych ostańców w Polsce, a spacerując po Pustyni Błędowskiej, mogliśmy przez chwilę poczuć się jak Beduini.  😊
Po tej niezapomnianej lekcji historii i przyrody zrelaksowaliśmy się, zjeżdżając na torze saneczkowym oraz kupiliśmy sobie pamiątki z wycieczki. 😊
Także podróż autokarem była dla nas radosnym przeżyciem – miło było wspólnie spędzić czas, jak za dawnych czasów sprzed pandemii.