SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
previous arrow
next arrow
Slider
Uczeń miesiąca – Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

Uczeń miesiąca

Rok szkolny 2019/2020

Styczeń
Klasa Imię i nazwisko Medale
4a Karolina Zawiślak
Szymon Jagusztyn
Filip Józwik
4b Lena Borycka
Krystyna Małecka
5a Konrad Hudela
Zofia Kusz
5b Amelia Piętowska
Michał Płaza
5c Hubert Kochanek
Mateusz Tusznio
6a Aniela Roman
Tatiana Sadecka
Jan Bokwa
6b Amelia Skulska
Mateusz Piotrowski
Natalia Sobczyk
7a Zofia Baniecka
Jagoda Koczwara-Szuba
Julia Dąbek
7b Kacper Szymański
Karol Wojtal
Oliwia Ciba
7c Antoni Kołodziej
Kacper Janus
Dominik Piętnowski
8a Kacper Leboda
Alexandro Noga
Dariusz Rębisz
8b Zofia Mianowska
Angelika Karasińska
Antoni Zając

Grudzień
Klasa Imię i nazwisko Medale
4a Milena Warszawa
Maria Jakubowska
Filip Józwik
4b Adrian Andrzejewski
Filip Rębisz
5a Konrad Hudela
Laura Ramus
5b Michał Baniecki
Kamila Sobol
5c Filip Gronek
Karol Bąk
6a Natalia Kopeć
Kinga Nowak
6b Wojciech Mazur
Bartosz Wareliś
7a Aleksandra Jopek
Julia Dąbek
Gabriela Półgrabia
7b Oliwia Górna
Maciej Sech
7c Roch Drabek
Julia Zdyra
8a Kacper Maszkowski
Natalia Osmala
8b Wiktor Narolski
Arkadiusz Solarski

Listopad
Klasa Imię i nazwisko Medale
4a Karolina Zawiślak
Maksymilian Polakowski
4b Kacper Kiwak
Gabriela Sech
5a Adrian Brożyna
Michalina Nowak
5b Karmen Malecki
Filip Piela
5c Aleksander Czerwiński
Mateusz Tusznio
6a Amelia Kuter
Juliusz Stępień
6b Amelia Skulska
Krzysztof Kozioł
7a Zofia Baniecka
Oliwia Stelmach
7b Karol Wojtal
Michał Tutak
7c Kacper Janus
Martyna Bryła
8a Mateusz Solarski
Alicja Kuczyńska
8b Jan Sroczyński
Antoni Zając

Październik
Klasa Imię i nazwisko Medale
4a Szymon Jagusztyn
Laura Szymanek
4b Amelia Andrzejewska
Krystyna Małecka
5a Tymon Orłowski
Maksymilian Darasz
5b Anna Gronkowska
Oliwia Miś
5c Wiktoria Kicińska
Aleksandra Książka
6a Tatiana Sadecka
Gabriela Wroczek
6b Maja Mierzwińska
Mateusz Piotrowski
7a Jagoda Koczwara-Szuba
Gabriela Półgrabia
Liwia Lewakowska
7b Oliwia Ciba
Kacper Szymański
7c Amelia Sadecka
Martyna Zasuwa
8a Urszula Polit
Nikola Turbiarz
Amelia Łukasiewicz
8b Konrad Woźniak

Wrzesień
Klasa Imię i nazwisko Medale
4a Katarzyna Bogdańska
Julia Homarowicz
4b Lena Borycka
Maria Śnieżek
5a Julia Brzęczka
Zofia Kusz
5b Paulina Dereń
Michał Kucharzyk
5c Maria Bednarska
Miłosz Zaroda
6a Aniela Roman
Jan Bokwa
6b Brunon Jaworski
Błażej Rozmus
7a Hubert Klubek
Amelia Sus
7b Gabriela Czerwińska
Iwo Czech
7c Paulina Adamczyk
Natalia Rusek
8a Mateusz Solarski
Alicja Kuczyńska
Patryk Szala
8b Angelika Karasińska
Zofia Mianowska