Skład Samorządu Uczniowskiego

Rok szkolny 2020/2021

Jestem Angelika Bugaj i pełnie w roku szkolnym 2020/20221 rolę przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Będę zajmowała się organizowaniem imprez okolicznościowych i akcji charytatywnych. Postaram się spełnić oczekiwania uczniów naszej szkoły, żeby oprócz nauki dobrze się bawili.

Cześć, nazywam się Natalia Sobczyk i jestem z klasy 7a. Obecnie pełnię funkcję zastępcy przewodniczącego SU. Interesuję się rysowaniem i muzyką. Cieszę się ze wybraliście mnie do samorządu i mam nadzieję, że pomimo trudnych czasów uda nam się wspólnie zrealizować ciekawe projekty.

Cześć nazywam się Ignacy Krogulec, w tym roku jestem członkiem Samorządu Szkolnego. Interesuję się astronomią, aerodynamiką, czytam dużo książek, pozatym gram na gitarze i gram w szachy oraz w tenisa. W Samorządzie jestem po raz pierwszy, ale mam doświadczenie jako członek trójki klasowej. Do naszej szkoły chodzę już od zerówki. Mam nadzieję że ten rok że mną będzie udany, mimo korona wirusa.

DZIEŃ DOBRY. NAZYWAM SIĘ KRYSIA MAŁECKA I JESTEM CZŁONKIEM SAMORZĄDU SZKOLNEGO. MAM 10 LAT I CHODZĘ DO 5 KLASY. BARDZO LUBIĘ JEŹDZIĆ NA KONIACH ORAZ BAWIĆ SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI.