SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8
previous arrow
next arrow
Slider
Konkursy – Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

Konkursy

KONKURSY KL. IV-VIII
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU

Szymon Jagusztyn kl. IV a
LAUREAT Olimpiady Olimpus z języka polskiego, opiekun: Anna Duma

Przeszedł do FINAŁU konkursu recytatorskiego DZIECIĘCE INTERPRETACJE organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury, opiekun: Anna Duma

Laureat Konkursu Matematycznego „Multitest 2019” (9 miejsce w Polsce), opiekun: Anna Trębska

Laureat Konkursu Przyrodniczego „Multitest 2019”, opiekun: Elżbieta Sadecka

Laureat Olimpiady Matematycznej „Olimpus” (9 miejsce w Polsce), opiekun: Anna Trębska

Dyplom z wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Forget-me-not” organizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo w Lublinie, opiekun: Iga Gospodarczyk
Stanisław Wilczyński kl. IV aPrzeszedł do FINAŁU konkursu recytatorskiego DZIECIĘCE INTERPRETACJE organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury, opiekun: Anna Duma
Nikodem Kraska kl. IV a



Dyplom z wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Forget-me-not” organizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo w Lublinie, opiekun: Iga Gospodarczyk
Maria Śnieżek kl. IV bPrzeszła do FINAŁU konkursu recytatorskiego DZIECIĘCE INTERPRETACJE organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury, opiekun: Anna Duma
Kacper Kiwak kl. IV b



Laureat Olimpiady Matematycznej „Olimpus” (8 miejsce w Polsce), opiekun: Anna Trębska
Oliwia Miś kl. V b



Przeszła do FINAŁU konkursu recytatorskiego DZIECIĘCE INTERPRETACJE organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury, opiekun: Beata Kropiowska-Pyka
Hanna Czarnecka kl. V cPrzeszła do FINAŁU konkursu recytatorskiego DZIECIĘCE INTERPRETACJE organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury, opiekun: Beata Kropiowska-Pyka
Mikołaj Sudoł kl. VI a



Dyplom z wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Forget-me-not” organizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo w Lublinie, opiekun: Agata Kicińska-Saracen
Antoni Kołeczek kl. VI a



Dyplom z wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Forget-me-not” organizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo w Lublinie, opiekun: Agata Kicińska-Saracen
Gabriela Półgrabia kl. VII aPrzeszła do FINAŁU konkursu recytatorskiego DZIECIĘCE INTERPRETACJE organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury, opiekun: Anna Duma
Jagoda Koczwara-Szuba kl. VII a




Laureatka Konkursu Matematycznego „Multitest 2019 (8 miejsce w Polsce), opiekun: Bożena Kopeć
Kacper Szymański kl. VII b



Laureat Olimpiady Matematycznej „Olimpus” (6 miejsce w Polsce), opiekun: Bożena Kopeć
Natalia Rusek kl. VII c



2 miejsce w miejskim konkursie wokalnym „You Can Sing” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Tarnobrzegu, opiekunowie: Barbara Kowal, Iga Gospodarczyk
Kacper Maszkowski kl. VIII aPrzeszedł do FINAŁU konkursu recytatorskiego DZIECIĘCE INTERPRETACJE organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury, opiekun: Beata Kropiowska-Pyka

Nagrodą Czytelnika Roku 2019 (437 przeczytanych książek) w kategorii II – 13 – 18 lat. Organizator – Miejska Biblioteka Publiczna im. dr Michała Marczaka w Tarnobrzegu.
Konrad Woźniak
kl. VIII b



FINALISTA konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Opiekun: Elżbieta Bałata
Jan Sroczyński kl. VIII b


1 miejsce w Konkursie Recytatorskim z cyklu Literatura i Dzieci „W ŚWIECIE WYOBRAŹNI” w TDK i nominacja do etapu wojewódzkiego w Rzeszowie. Opiekun: Beata Kropiowska-Pyka

Reprezentowanie szkoły w tarnobrzeskiej edycji XXVI Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Opiekun: Elżbieta Bałata, Anna Bogdańska