previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

Konkursy

KONKURSY KL. IV-VIII
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU

2020/2021

Antoni Koralewski
kl. IV A
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Opiekun: Marcin Wdowiak, Iga Gospodarczyk
Wiktor Hudela
kl. IV A
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Opiekun: Marcin Wdowiak, Iga Gospodarczyk
Mateusz Złotorzyński
Kl. IV A
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Opiekun: Marcin Wdowiak, Iga Gospodarczyk
Oliwier Czajka
Kl. IV A
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (5 miejsce). Opiekun: Iga Gospodarczyk
Nikodem Kraska
kl. V A
Złoty medal w sztafecie chłopców 4×50 m stylem dowolnym 10 lat i młodsi w Podkarpackiej Lidze Pływackiej dzieci 10 lat i młodsi.

Brązowy medal na 100 m stylem dowolnym w Podkarpackiej Lidze Pływackiej dzieci 10 lat i młodsi.

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (1 miejsce). Opiekun: Marcin Wdowiak, Iga Gospodarczyk

SREBRNY MEDAL (WICEMISTRZ OKRĘGU PODKARPACKIEGO) NA DYSTANSIE 50 M STYLEM MOTYLKOWYM W  MISTRZOSTWACH OKRĘGU PODKARPACKIEGO W PŁYWANIU (ROCZNIK 2010)

BRĄZOWY MEDAL NA DYSTANSIE 100 M STYLEM MOTYLKOWYM W  MISTRZOSTWACH OKRĘGU PODKARPACKIEGO W PŁYWANIU (ROCZNIK 2010)
Filip Józwik
Kl. V A
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Opiekun: Marcin Wdowiak, Iga Gospodarczyk
Stanisław Wilczyński
Kl. V A
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Opiekun: Marcin Wdowiak, Iga Gospodarczyk
Amelia Andrzejewska
Kl. V B
LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Opiekun: Iga Gospodarczyk
Filip Rębisz
Kl. V B
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Opiekun: Iga Gospodarczyk
Konrad Hudela
Kl. VI A
LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (5 miejsce). Jolanta Pożoga
Anna Gronkowska
Kl. VI
B
LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego „EDI Pingwin” (3 miejsce). Małgorzata Kobyłecka