Kadra

mgr Anita Woźniak – dyrektor szkoły
mgr Barbara Sawicka – z-ca dyrektora
mgr Elżbieta Bałata – z-ca dyrektora ds. dydaktyczno-wychowawczych
mgr Aleksandra Obuchowicz-Michno – z-ca dyrektora ds. edukacji wczesnoszkolnej 
mgr Izabela Tarnowska-Zagórska – z-ca dyrektora ds. dydaktyczno-wychowawczych (LO)

Nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych nr 2
w roku szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię
Adamczyk MałgorzataNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Assman JoannaTyflopedagog
Bałata ElżbietaNauczyciel biologii
Bator AnitaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki, techniki
Bednarski PiotrNauczyciel zajęć graficznych, plastyki, techniki, rysunku, wiedzy o kulturze
Bogdańska AnnaPedagog szkolny
Broda EwelinaOpiekun świetlicy
Brzdękiewicz AmandaOpiekun świetlicy
Bukowska MałgorzataNauczyciel języka francuskiego, języka włoskiego
Chmiel RobertNauczyciel etyki, filozofii
Chrząstek JustynaNauczyciel wspomagający
Czerkies DorotaNauczyciel matematyki
Czerwińska KatarzynaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dąbrowska AleksandraNauczyciel wychowania fizycznego, pływania
Dereń AnnaNauczyciel wspomagający
Duma AnnaNauczyciel języka polskiego
Dziak AgataNauczyciel wspomagający
Dziarek LeszekInstruktor zespołu B612
Górniak–Siatka MałgorzataNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Gospodarczyk IgaNauczyciel języka angielskiego
Homarowicz AgnieszkaPsycholog
Idec MagdalenaNauczyciel wspomagający
Janczy MonikaTyflopedagog
Jarecka-Chmielowska JustynaNauczyciel języka polskiego
Jóźwik BarbaraNauczyciel matematyki
Jóźwik MateuszNauczyciel informatyki
Jóźwik RobertNauczyciel informatyki
Kaproń MagdalenaNauczyciel religii, informatyki
Karasińska AnnaNauczyciel wspomagający
Kazimierska-Partyka MonikaNauczyciel wiedzy o społeczeństwie, historii
Kicińska-Saracen AgataNauczyciel języka angielskiego
Kilias DagmaraNauczyciel informatyki
Kobyłecka MałgorzataNauczyciel języka angielskiego, matematyki, matematyki w języku angielskim
Kodyra RafałNauczyciel wychowania fizycznego
Kopański GrzegorzNauczyciel informatyki, grafiki 3D
Kopeć BożenaNauczyciel matematyki
Kopeć TomaszNauczyciel religii
Korecka MonikaNauczyciel geografii
Kosior LidiaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kowal BarbaraNauczyciel muzyki
Kropiowska-Pyka BeataNauczyciel języka polskiego
Liśkiewicz MałgorzataNauczyciel biologii, przyrody
Łukasik KamilaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Majewska KarolinaPomoc nauczyciela
Małysa MonikaNauczyciel języka niemieckiego
Marciniak JolantaNauczyciel wspomagający
Marciniak WojciechNauczyciel języka angielskiego
Marciocha-Trębska AnnaNauczyciel matematyki
Mazur-Kołek BożenaInstruktor grupy wokalnej „Nowe Brzmienie”
Miśkiewicz-Zamojska ElżbietaNauczyciel wiedzy o kulturze, historii sztuki
Mróz KarinaNauczyciel języka polskiego
Moniakowska BarbaraSurdopedagog
Nawrocka-Monczka AgnieszkaNauczyciel języka niemieckiego
Obuchowicz-Michno AleksandraNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Paterek EwelinaNauczyciel wspomagający, opiekun świetlicy
Podkościelna-Wieczorek AdriannaNauczyciel wspomagający, opiekun świetlicy
Pożoga JolantaNauczyciel języka angielskiego, biologii w języku angielskim, przyrody, biologii
Rymaniak KrzysztofNauczyciel pływania
Sadecka ElżbietaNauczyciel przyrody
Sawicka BarbaraNauczyciel historii, geografii
Sławiński StanisławNauczyciel religii
Smyrak-Adamczak JolantaNauczyciel języka rosyjskiego
Spasiuk AnnaLogopeda
Stępień WojciechNauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
Stępiński AdamNauczyciel języka angielskiego, historii w języku angielskim
Stopiński SylwesterNauczyciel fizyki
Szczepańska-Chmielewska EwelinaNauczyciel wspomagający, opiekun świetlicy
Środa GrzegorzNauczyciel rysunku
Świąder MariolaNauczyciel historii
Tarnowska-Zagórska IzabelaNauczyciel języka francuskiego
Urbaniak PaulinaPomoc nauczyciela
Wartoń PrzemysławNauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, podstaw dla przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego
Watracz AgnieszkaNauczyciel języka hiszpańskiego
Wcisło KrzysztofNauczyciel fizyki
Wdowiak MarcinNauczyciel języka angielskiego, informatyki, informatyki w języku angielskim
Weryńska–Żyła UrszulaNauczyciel języka angielskiego
Wiórkiewicz RenataNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wiśniewska BeataNauczyciel historii
Władek LuizaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wojciechowska AgnieszkaInstruktor grupy tanecznej
Wolak AnetaNauczyciel chemii
Zawół Piotr
Zielińska MariaNauczyciel języka łacińskiego i kultury antycznej
Zięba-Wróblewska MagdalenaIntegracja sensoryczna

Administracja szkoły:
Serafin-Cieśla Katarzyna – pracownik do spraw administracyjno-biurowych (SP)
Stelmach Dorota – pracownik do spraw administracyjno-biurowych (LO)
Kotula Anna – główna księgowa
Zygmunt Danuta – księgowa

Obsługa szkoły:
Olearczuk Grażyna – pracownik gospodarczy 
Uzar Krzysztof – pracownik obsługi
Zasuwa Danuta – pracownik gospodarczy 
Zasuwa Jan – pracownik gospodarczy 
Zygmunt Małgorzata – pracownik gospodarczy