previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

Plastikowy spot reklamowy


Pamiętajcie, że 23 stycznia obchodzony jest Dzień Bez Opakowań Foliowych. W związku z tym Innowacje MK rozpoczynają kampanię ekologiczną pod hasłem „Plastik jest na zawsze!”. Widzimy, że plastik jest wszędzie. Miał być ułatwieniem w życiu codziennym, medycynie czy technologii, a stał się źródłem problemów zdrowotnych ludzi i zwierząt. Czy da się ograniczyć jego zużycie? Może znacie sposoby na eliminowanie plastiku z naszego życia codziennego? Nie czekajmy, że sytuacja zmieni się sama. Weźmy się do pracy już dziś!
 W ramach kampanii proponujemy Wam nakręcenie krótkiego spotu reklamowego (60-90 sekund), który wpłynie na sposób myślenia odbiorców i skłoni ich do zauważenia pomijanych problemów.  Jak stworzyć spot reklamowy? To proste. Wykorzystaj telefon lub komputer i nakręć krótki filmik z dźwiękiem,  napisami czy animacją. Bądź kreatywny i skup się na stworzeniu przekazu. Gotowy filmik prześlij za pomocą strony www.facebook.com/innowacjemk  do 15 lutego 2021 r.Mariola Świąder