previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

Sukcesy z języka angielskiego

Pierwsze półrocze kończymy rewelacyjnymi wynikami z ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego Edi Pingwin dla uczniów klas 4-6. Naszą szkołę reprezentowało 22 uczniów, z czego aż 11 zostało laureatami. Oto oni: 1 miejsce zajął Nikodem Kraska (5a), 3 miejsce zajęli: Wiktor Hudela, Antoni Koralewski, Mateusz Złotorzyński (4a), Filip Józwik, Stanisław Wilczyński (5a), Amelia Andrzejewska, Filip Rębisz (5b) i Anna Gronkowska (6b), 5 miejsce zajęli: Oliwier Czajka (4a) i Konrad Hudela (6a). Na laureatów czekają dyplomy i nagrody książkowe. Wysoko punktowane miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli: Filip Baj (4a), Tymon Sadecki (5a) i Hanna Czarnecka (6c). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na tle języka angielskiego

Iga Gospodarczyk