previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

Szkolna Redakcja Klimatyczna

Interesują Cię wyzwania współczesnego świata? Zastanawiasz się nad przyszłością swoją, ludzi i naszej Planety? Niepokoi Cię to, co słyszysz o zmianie klimatu i jej skutkach? A może zauważyłeś skutki zmiany klimatu w swojej okolicy i chcesz tym podzielić się z innymi? A może już sam nie wiesz, w co wierzyć i chcesz dowiedzieć się, jak poszukiwać rzetelnych informacji o zmianie klimatu? Może chcesz nauczyć się umiejętności samodzielnego uczenia się, wątpienia, sprawdzania i poszukiwania prawdy? Jeśli chociaż na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla ciebie propozycję! Dołącz do naszej redakcji i zostań dziennikarzem. Swoją chęć pracy w redakcji możesz zgłosić do opiekunów: Dagmary Kilias i Marioli Świąder.

Zespół ds. Innowacji