previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

1Planet4All – Razem dla klimatu!

„1Planet4All – Razem dla klimatu!” to europejski program, w którym od września 2020 r. bierze udział nasza szkoła w ramach Innowacji MK pod hasłem „Mamy oko na klimat. Ziemia-Woda-Powietrze”.  Program łączy edukację globalną, klimatyczną i medialną, dzięki czemu nasi uczniowie rozwiną wiele umiejętności przydatnych w dalszym życiu: krytycznego myślenia, analizowania przekazów medialnych, publicznego występowania, planowania działań czy pracy w zespole. Program „1Planet4All – Razem dla klimatu!” realizowany jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej we współpracy z organizacjami z 11 krajów Unii Europejskiej. Jest również częścią DEAR (The European Commission’s Development Education and Awareness Raising Programme), który umożliwia Europejczykom wkład w globalny rozwój. Nastawiamy się na kompleksowe działania na rzecz ochrony naszej Planety, bo wierzymy, że każdy z nas jest odpowiedzialny za jej los.