previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 4-8

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Forget-me-not”

W dniu 20.11.2019, 23 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Forget-me-not”, a którego organizatorem było Centrum Edukacji Filotimo w Lublinie. Wszyscy uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki, chociaż czworo uczestników konkursu zostało nagrodzonych Dyplomem z Wyróżnieniem za osiągnięcie bardzo wysokiego wyniku: Mikołaj Sudoł z klasy 6a (97%), Szymon Jagusztyn (93%) i Nikodem Kraska (90%) z klasy 4a oraz Antoni Kołeczek z klasy 6a (86%). Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Iga Gospodarczyk, Jolanta Pożoga i Agata Kicińska-Saracen
nauczyciele języka angielskiego