Skład Samorządu Uczniowskiego

Rok szkolny 2023 / 2024

Ignacy Krogulec

Cześć, jestem Ignacy Krogulec z 7 a. Wybraliście mnie na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Dziękuję za Wasze poparcie i mam nadzieję, że ten rok szkolny oprócz nauki przyniesie wiele fajnych wydarzeń w naszej Szkole. Moimi głównymi zainteresowaniami są gra w szachy, jazda na rowerze i gra na gitarze.

Marysia Śnieżek

Hejka! Jestem Marysia, mam 13 lat i jestem uczennicą klasy 8 a dwujęzycznej. Do moich pasji należą głównie sporty takie jak: pływanie sportowe i żeglowanie. Kocham psy, a w wolnym czasie lubię czytać fajne książki. W tym roku szkolnym jestem wiceprzewodniczącą szkoły. Jestem pewna, że wiele zmienimy.

Maksymilian Polakowski

Heja 🙂 Uczęszczam do klasy VIII a, w tym roku razem z kolegami i koleżankami tworzymy samorząd szkolny, w którym jestem sekretarzem. W kręgu moich zainteresowań jest fizyka, chemia i informatyka ukierunkowana na budowę komputerów i wszystkiego co z nimi związane. W wolnym czasie gram w piłkę nożną i jeżdżę na rowerze lub spotykam się z przyjaciółmi. Jeżeli pogoda nie pozwala spędzam czas słuchając muzyki lub oglądając jakiś dobry film. Pomimo tego, że moim ulubionym kolorem jest czarny optymistycznie podchodzę do życia, co w moim przekonaniu i z głową pełną pomysłów sprawi, że razem z kolegami z samorządu i z wami w ciekawy sposób przeżyjemy ten rok.

Amelia Jarosz

Mam 12 lat i jestem uczennicą klasy 6b . Bardzo lubię czytać książki i śpiewać. Uwielbiam historię i język polski. Biorę udział w działaniach na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych .Pomagam mojej mamie w działaniu stowarzyszenia. W tym roku jestem członkiem samorządu uczniowskiego z czego bardzo się cieszę.

Hania Tujak

Hej! Jestem Hania Tujak i chodzę do szóstej klasy Szkoły Podstawowej im. Małego Księcia. To, co w życiu kocham najbardziej: gra na gitarze elektrycznej i na ukulele, Mój kotek Simba, karate, czytanie książek, wychodzenie gdzieś z przyjaciółmi
Uważam, że moje życie jest ciekawe .

Karolina Zawiślak

Hej! Jestem Karolina Zawiślak i chodzę do 8a i mam 14 lat. Bardzo lubię podróżować, pływać i spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Mam nadzieję, że w tym roku szkolnym będziemy się świetnie razem bawić.