SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROK SZKOLNY 2019/2020

DZIEŃ DOBRY. NAZYWAM SIĘ KRYSIA MAŁECKA I JESTEM PRZEWODNICZĄCĄ SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. MAM 10 LAT I CHODZĘ DO 4 KLASY. BARDZO LUBIĘ JEŹDZIĆ NA KONIACH ORAZ BAWIĆ SIĘ ZE ZWIERZĘTAMI. NASZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI DZIAŁA SPRAWNIE I EFEKTYWNIE. PODEJMUJEMY WIELE CIEKAWYCH INICJATYW I UCZESTNICZYMY W AKCJACH CHARYTATYWNYCH. MIMO, ŻE TEN ROK BYŁ SZCZEGÓLNIE TRUDNY ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ CORONA WIRUSA, NIE PODDAJEMY SIĘ I DZIAŁAMY NA ILE MOŻNA.

JESTEM BRUNON I PEŁNIE ROLĘ WICE-PRZEWODNICZĄCEGO W SAMORZĄDZIE SZKOLNYM 2019-2020. MOJA FUNKCJA SPROWADZA SIĘ DO ORGANIZOWANIA SZKOLNYCH IMPREZ, AKCJI CHARYTATYWNYCH, A TAKŻE BADANIA OPINII UCZNIÓW SZKOŁY W ZAKRESIE TEGO, CO CHCIELIBY W NAJBLIŻSZYM CZASIE W NIEJ ZMIENIĆ. PRACA W SAMORZĄDZIE JEST BARDZO INTERESUJĄCYM DOŚWIADCZENIEM, PONIEWAŻ DZIĘKI NIEJ MOGĘ LEPIEJ POZNAĆ SIĘ Z DZIEĆMI Z INNYCH KLAS, A PÓŹNIEJ PRZEDSTAWIAĆ ICH PROPOZYCJE DYREKCJI SZKOŁY. MOIM ZDANIEM DZIAŁALNOŚĆ SAMORZĄDU POPRAWIA KOMFORT UCZNIÓW, O KTÓRY CHCIAŁBYM ZADBAĆ W TRAKCIE MOJEJ KADENCJI. JAKO WICE-PRZEWODNICZĄCY SZKOŁY BARDZO CIESZĘ SIĘ ZE WSPÓŁPRACY Z MOIMI KOLEŻANKAMI Z SAMORZĄDU SZKOLNEGO, KTÓRE ZAWSZE MI POMAGAJĄ I WSPIERAJĄ MNIE W NOWYCH INICJATYWACH.

NAZYWAM SIĘ PAULINA DEREŃ JESTEM SKARBNIKIEM SZKOLNEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU 2019/2020. MAM 12 LAT CHODZĘ OD 5 KLASY. MOJĄ PASJĄ JEST: TANIEC, AKROBATYKA, FOTOGRAFIA ORAZ  ŚPIEW. JAKO CZŁONEK SAMORZĄDU SZKOLNEGO ORGANIZOWAŁAM W SZKOLE RÓŻNYCH IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH ORAZ AKCJI CHARYTATYWNYCH. PRACA W SAMORZĄDZIE DAJE MI OGROMNĄ SATYSFAKCJĘ.

MAM NA IMIĘ AMELIA  I CHODZĘ DO KLASY 7. W TYM ROKU UDAŁO MI SIĘ DOSTAĆ DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO, W KTÓRYM PEŁNIŁAM  ROLĘ SEKRETARZA. NA  ROK 2019/2020 MIELIŚMY ZAPLANOWANYCH  WIELE CIEKAWYCH POMYSŁÓW. NIE UDAŁO SIĘ NAM WSZYSTKICH ZREALIZOWAĆ. POWODEM BYŁ OCZYWIŚCIE WIRUS I PRZYMUS POZOSTANIA  W DOMACH. ALE I TAK TEN ROK SPĘDZIŁAM BARDZO MIŁO I MAM NADZIEJĘ, ŻE RESZTA UCZNIÓW TEŻ TAK TO ODCZUŁA.