previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 0-3

Konkursy

ROK SZKOLNY 2019/2020

KLASA I Awychowawca: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Konstancja GołębiowskaDYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Anna Kanclerz

DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Maja Mrozińska
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Aleksander Dziewit
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Patryk Miś
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Dawid Gołyski
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
KLASA I Bwychowawca: Małgorzata Górniak-Siatka
Zuzanna Kurda
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka
Jan Kupilas
I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka
Michał Świergul
II MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka
Jadwiga Sobota
II MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka
KLASA II Awychowawca: Katarzyna Czerwińska
Michał Darecki
WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
Opiekun: Katarzyna Czerwińska
KLASA II Bwychowawca: Małgorzata Adamczyk
Natalia Zając
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Małgorzata Adamczyk
KLASA III Awychowawca: Luiza Władek
Antoni Koralewski
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego ZUCH
opiekun: Urszula Weryńska-Żyła
Mateusz Złotorzyński
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego ZUCH
opiekun: Urszula Weryńska-Żyła
Oliwier Czajka
DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego ZUCH
opiekun: Urszula Weryńska-Żyła
Wiktor Hudela
BARDZO DOBRY WYNIK w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Luiza Władek
KLASA III Bwychowawca: Anita Bator
Filip BajDYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego ZUCH
opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH
opiekun: Anita Bator

ROK SZKOLNY 2018/2019

klasa 0 a wychowawca: Lidia Kosior
Karol KuszWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Oliwier TworekWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Piotr WańczykWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
klasa I awychowawca: Katarzyna Czerwińska
Anna GłazII MIEJSCE w szkolnym konkursie pt. „Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia”.
Opiekun: Dagmara Kilias
Milena SamelaWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Zuzanna ŚwirczLAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z wiedzy ogólnej.
Opiekun: Katarzyna Czerwińska
klasa I bwychowawca: Małgorzata Adamczyk
Antonia BielaWYRÓŻNIENIE w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno – komputerowego „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018”.
Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Michał TyburskiWYRÓŻNIENIE w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno – komputerowego „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018”.
Opiekun: Dagmara Kilias
Anna GawronWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Dominika KosiorWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Łucja SapielaWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Natalia ZającWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Pola SzaradWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Filip NowakLAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z wiedzy ogólnej.
Opiekun: Małgorzata Adamczyk
klasa I cwychowawca: Renata Wiórkiewicz
Antonia GuzikWYRÓŻNIENIE w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno – komputerowego „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018”.
Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Antonia BąkWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Nina GrabowskaWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Piotr DzieniszewskiLAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z wiedzy ogólnej.
Opiekun: Renata Wiórkiewicz
klasa II awychowawca: Luiza Władek
Wiktor HudelaI MIEJSCE w szkolnym konkursie pt. „Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia”.
Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno – komputerowego „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018”.
Opiekun: Magdalena Kaproń

NAGRODA w XVII Edycji Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury.
Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Magdalena Kaproń

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z wiedzy ogólnej.
Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
Opiekun: Luiza Władek
Julia SowińskaWYRÓŻNIENIE w XVII Edycji Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury.
Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Magdalena Kaproń
Marcelina KopańskaWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Magdalena Kaproń
Zofia MączyńskaWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Magdalena Kaproń
Anatol KotulaLAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z wiedzy ogólnej.
Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym.
Opiekun: Luiza Władek
Daniel GołębiowskiLAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z wiedzy ogólnej.
Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.
Opiekun: Luiza Władek
klasa II bwychowawca: Anita Bator
Justyna KorzeniowskaWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Magdalena Kaproń
Mateusz MysłekWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Magdalena Kaproń
Aleksandra CieniekWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Magdalena Kaproń
Filip BajLAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z języka angielskiego.
Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z wiedzy ogólnej.
Opiekun: Anita Bator

MISTRZ MATEMATYKI w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.
Opiekun: Anita Bator

III MIEJSCE w Miejskim Konkursie Ortograficznym.
Opiekun: Anita Bator
klasa III a wychowawca: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Stanisław WilczyńskiWYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie pt. „Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia”.
Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT XVII edycji Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce interpretacje”.
Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Nikodem KraskaWYRÓŻNIENIE w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego „Super Lion”.
Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła
Tymon SadeckiI MIEJSCE w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.
Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno
klasa III bwychowawca: Małgorzata Górniak-Siatka
Maria ŚnieżekIII MIEJSCE w szkolnym konkursie pt. „Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia”.
Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego „Super Lion”.
Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

WYRÓŻNIENIE w XVII edycji Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce interpretacje”.
Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

MISTRZ ORTOGRAFII w Miejskim Konkursie Ortograficznym.
Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka
Wiktor AdamczakWYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie pt. „Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia”.
Opiekun: Dagmara Kilias
Gabriela SechI MIEJSCE w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno – komputerowego „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018”.
Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Filip RębiszWYRÓŻNIENIE w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego „Super Lion”.
Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła
Dobrawa CzechWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.
Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka
Kacper KiwakWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Maciej OsmalaWYRÓŻNIENIE w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Opiekun: Dagmara Kilias
Milena StecIII MIEJSCE w Miejskim Konkursie Ortograficznym.
Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

ROK SZKOLNY 2017/2018

klasa I awychowawca: Luiza Władek
Daniel GołębiowskiWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Zosia MączyńskaWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”
Wiktor HudelaNAGRODA w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z języka polskiego
Julia SowińskaLaureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z języka polskiego
Anatol KotulaLaureat Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z języka polskiego
Juliusz TusznioLaureat Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z języka polskiego
klasa I bwychowawca: Anita Bator
Julia RadłowskaWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Filip BajLAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Franciszek ChmielWYRÓŻNIENIE Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym „Gwiazdka 2017 – Kartka Świąteczna” organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury
Lena ZiołoWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”
klasa II awychowawca: Aleksandra Obuchowicz-Michno
Tymon SadeckiNAGRODA w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

I MIEJSCE w Miejskim Konkursie Matematycznym
Julia HomarowiczWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym 
Karolina ZawiślakWYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym
klasa II bwychowawca: Małgorzata Górniak-Siatka
Isaak BouchardIII MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. „W moim magicznym świecie”
Krystyna MałeckaWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. „W moim magicznym świecie”

WYRÓŻNIENIE w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Dziecięce Interpretacje”
Maria ŚnieżekWYRÓŻNIENIE w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Dziecięce Interpretacje”

MISTRZ ORTOGRAFII w Miejskim Konkursie Ortograficznym 

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”
Dobrawa CzechWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

III MIEJSCE w Miejskim Konkursie Matematycznym
Krystian KrupaIII MIEJSCE w Miejskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczna prędkość”
Kacper KiwakWYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym 
klasa III a wychowawca Edyta Szpyt
Natalia JugoII MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. „W moim magicznym świecie”

III MIEJSCE w Szkolnym Konkursie pt. „Mistrz klawiatury”

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”
II MIEJSCE
 w szkolnym konkursie komputerowym pt. „W krainie bajek i baśni”

LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z języka angielskiego

WYRÓŻNIENIE w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego Super Lion
Michał JakubowskiWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. „W moim magicznym świecie”
Maks DaraszWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”
Maja MikieraII MIEJSCE w szkolnym konkursie komputerowym pt. „W krainie bajek i baśni” 
Szymon FrohlichIII MIEJSCE w szkolnym konkursie komputerowym pt. „W krainie bajek i baśni”

WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym


LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki (I miejsce w kraju)
klasa III bwychowawca: Małgorzata Adamczyk
Anna GronkowskaI MIEJSCE w Szkolnym Konkursie pt. „Mistrz klawiatury”

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Amelia PiętowskaWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

WYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie komputerowym pt. „W krainie bajek i baśni”
Filip KwiecieńI MIEJSCE w szkolnym konkursie komputerowym pt. „W krainie bajek i baśni”
Oliwia MiśWYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym
klasa III cwychowawca: Renata Wiórkiewicz
Hanna CzarneckaI MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. „W moim magicznym świecie

NAGRODA w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Dziecięce Interpretacje”

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”
Wiktoria KicińskaWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. „W moim magicznym świecie”
Aleksander CzerwińskiII MIEJSCE w Szkolnym Konkursie pt. „Mistrz klawiatury”

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Hubert KochanekWYRÓŻNIENIE w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Dziecięce Interpretacje”

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Hanna MycekNAGRODA w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

WYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie komputerowym pt. „W krainie bajek i baśni” 
Mateusz TusznioWYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym „Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017”

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Miłosz ZarodaWYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie komputerowym pt. „W krainie bajek i baśni”

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki
Milena KowalikWYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym 
Karol BąkWYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z języka angielskiego

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu „Zuch” z matematyki

III MIEJSCE w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego Super Lion