Kadra

mgr Anita Woźniak – dyrektor szkoły
mgr Barbara Sawicka – z-ca dyrektora
mgr Elżbieta Bałata – z-ca dyrektora ds. dydaktyczno-wychowawczych
mgr Aleksandra Obuchowicz-Michno – z-ca dyrektora ds. edukacji wczesnoszkolnej
mgr Izabela Tarnowska-Zagórska – z-ca dyrektora ds. dydaktyczno-wychowawczych (LO)

Nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych nr 2
w roku szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię
Adamczyk Małgorzata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Assman JoannaTyflopedagog
Bałata Elżbieta Nauczyciel biologii
Bator Anita Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki, techniki
Bednarski PiotrNauczyciel zajęć graficznych, plastyki, techniki, rysunku, wiedzy o kulturze
Bogdańska AnnaPedagog szkolny
Broda EwelinaOpiekun świetlicy
Brzdękiewicz AmandaOpiekun świetlicy
Bukowska MałgorzataNauczyciel języka francuskiego, języka włoskiego
Chmiel RobertNauczyciel etyki, filozofii
Chrząstek Justyna Nauczyciel wspomagający
Czerkies DorotaNauczyciel matematyki
Czerwińska KatarzynaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dąbrowska AleksandraNauczyciel wychowania fizycznego, pływania
Dereń Anna Nauczyciel wspomagający
Duma Anna Nauczyciel języka polskiego
Dziak AgataNauczyciel wspomagający
Dziarek LeszekInstruktor zespołu B612
Górniak–Siatka Małgorzata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Gospodarczyk Iga Nauczyciel języka angielskiego
Homarowicz AgnieszkaPsycholog
Idec Magdalena Nauczyciel wspomagający
Janczy MonikaTyflopedagog
Jarecka-Chmielowska JustynaNauczyciel języka polskiego
Jóźwik Barbara Nauczyciel matematyki
Jóźwik Mateusz Nauczyciel informatyki
Jóźwik RobertNauczyciel informatyki
Kaproń Magdalena Nauczyciel religii, informatyki
Karasińska AnnaNauczyciel wspomagający
Kazimierska-Partyka Monika Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, historii
Kicińska-Saracen Agata Nauczyciel języka angielskiego
Kilias Dagmara Nauczyciel informatyki
Kobyłecka Małgorzata Nauczyciel języka angielskiego, matematyki, matematyki w języku angielskim
Kodyra Rafał Nauczyciel wychowania fizycznego
Kopański Grzegorz Nauczyciel informatyki, grafiki 3D
Kopeć Bożena Nauczyciel matematyki
ks. Kopeć Tomasz Nauczyciel religii
Korecka MonikaNauczyciel geografii
Kosior Lidia Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kowal Barbara Nauczyciel muzyki
Kropiowska-Pyka Beata Nauczyciel języka polskiego
Liśkiewicz MałgorzataNauczyciel biologii, przyrody
Łukasik KamilaNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Majewska Karolina Pomoc nauczyciela
Małysa MonikaNauczyciel języka niemieckiego
Marciniak Jolanta Nauczyciel wspomagający
Marciniak Wojciech Nauczyciel języka angielskiego
Marciocha-Trębska Anna Nauczyciel matematyki
Mazur-Kołek BożenaInstruktor grupy wokalnej „Nowe Brzmienie”
Miśkiewicz-Zamojska ElżbietaNauczyciel wiedzy o kulturze, historii sztuki
Mróz KarinaNauczyciel języka polskiego
Moniakowska BarbaraSurdopedagog
Nawrocka-Monczka Agnieszka Nauczyciel języka niemieckiego
Obuchowicz-Michno Aleksandra Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Paterek EwelinaNauczyciel wspomagający, opiekun świetlicy
Podkościelna-Wieczorek AdriannaNauczyciel wspomagający, opiekun świetlicy
Pożoga Jolanta Nauczyciel języka angielskiego, biologii w języku angielskim, przyrody, biologii
Rymaniak KrzysztofNauczyciel pływania
Sadecka Elżbieta Nauczyciel przyrody
Sawicka Barbara Nauczyciel historii, geografii
Sławiński StanisławNauczyciel religii
Smyrak-Adamczak JolantaNauczyciel języka rosyjskiego
Spasiuk AnnaLogopeda
Stępień WojciechNauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
Stępiński AdamNauczyciel języka angielskiego, historii w języku angielskim
Stopiński Sylwester Nauczyciel fizyki
Szczepańska-Chmielewska Ewelina Nauczyciel wspomagający, opiekun świetlicy
Środa GrzegorzNauczyciel rysunku
Świąder Mariola Nauczyciel historii
Tarnowska-Zagórska IzabelaNauczyciel języka francuskiego
Urbaniak PaulinaPomoc nauczyciela
Wartoń Przemysław Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, podstaw dla przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego
Watracz Agnieszka Nauczyciel języka hiszpańskiego
Wcisło Krzysztof Nauczyciel fizyki
Wdowiak Marcin Nauczyciel języka angielskiego, informatyki, informatyki w języku angielskim
Weryńska–Żyła Urszula Nauczyciel języka angielskiego
Wilk SendiNative speaker
Wiórkiewicz Renata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wiśniewska BeataNauczyciel historii
Władek Luiza Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wojciechowska AgnieszkaInstruktor grupy tanecznej
Wolak Aneta Nauczyciel chemii
Zawół PiotrTrener pływania
Zielińska Maria Nauczyciel języka łacińskiego i kultury antycznej
Zięba-Wróblewska MagdalenaIntegracja sensoryczna

Administracja szkoły:
Serafin-Cieśla Katarzyna – pracownik do spraw administracyjno-biurowych (SP)
Stelmach Dorota – pracownik do spraw administracyjno-biurowych (LO)
Kotula Anna – główna księgowa
Zygmunt Danuta – księgowa

Obsługa szkoły:
Olearczuk Grażyna – pracownik gospodarczy
Uzar Krzysztof – pracownik obsługi
Zasuwa Danuta – pracownik gospodarczy
Zasuwa Jan – pracownik gospodarczy 
Zygmunt Małgorzata – pracownik gospodarczy