previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 0-3

Spotkanie z policjantami

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Podczas pogadanki profilaktycznej omawiano zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Prowadzący zwrócili  uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi, omówili sposoby ich unikania. Ponadto podkreślili, jak ważną rolę w ruchu pieszych pełnią elementy odblaskowe umieszczone na ubraniach i plecakach. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo wiele pytań. Miały okazję porozmawiać z policjantami o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą. Okazało się, że nasi uczniowie doskonale znają zasady bezpieczeństwa. 🙂