previous arrow
next arrow
Slider

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
IM. MAŁEGO KSIĘCIA W TARNOBRZEGU KLASY 0-3

„Jeśli tylko chcesz, jeśli mocno czegoś pragniesz…”

Nagraliśmy zakręcony i bardzo energetyczny, w dodatku czwarty już z kolei teledysk świąteczny!
Wszyscy sprawcy „zamieszania” dostarczyli cudnych emocji, wykreowali wspaniałe chwile i przyczynili się do pięknego finału! ♥ 🙂 Dzieci i dorośli – razem we wspólnym działaniu, razem na jednej scenie, razem w radości i niepewności, razem w oczekiwaniu na efekt końcowy! Zagraliśmy w tym roku razem z sandomierskim rockowym zespołem S.N.O.W. Na planie klipu wystąpili także instruktorzy grup artystycznych. Bardzo chcieliśmy pokazać jak wielką frajdą jest obcowanie z muzyką. 🙂
MK Art Group z okazji zbliżających się świąt życzą spełnienia marzeń! 🙂♥

Renata Wiórkiewicz
koordynator ds. artystycznych