SPOŁECZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI

Dzień: 15 grudnia 2019

Wyjazd na Uniwersytet Medyczny w Lublinie

15 grudnia 2019

10 GRUDNIA 28 UCZNIÓW Z KLAS 1 I 2 NASZEGO LICEUM WRAZ Z OPIEKUNAMI- NAUCZYCIELKĄ BIOLOGII PANIĄ MAŁGORZATĄ LIŚKIEWICZ I NAUCZYCIELKĄ CHEMII PANIĄ ANETĄ WOLAK ODBYŁO KOLEJNY WYJAZD NA UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE. JAKO SZKOŁA PARTNERSKA UCZELNI UCZESTNICZYLIŚMY W ZAJĘCIACH TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH W KATEDRZE FIZJOLOGII CZŁOWIEKA POD OPIEKĄ PANI DR ANNY OLSZEWSKIEJ. TEMATYKA ZAJĘĆ TO: „CZUCIE CZYLI JAK MÓZG ZDOBYWA INFORMACJE Z OTOCZENIA?” ORAZ „CZYNNOŚĆ UKŁADU ODDECHOWEGO. SPIROMETRIA, JAK PRAWIDŁOWO WYKORZYSTAĆ I INTERPRETOWAĆ BADANIE”. NASTĘPNIE W REKTORACIE UCZELNI WYSŁUCHALIŚMY WYKŁADU PROWADZONEGO PRZEZ MŁODYCH MEDYKÓW „AIDS, HIV I INNE TAKIE…A TY CO O NICH WIESZ?”. W LUTYM CZEKA NAS KOLEJNA WIZYTA W PROGACH UCZELNI.