101 rocznica odzyskania niepodległości

8 listopada społeczność szkolna uczciła 101 rocznicę odzyskania niepodległości. Wszyscy razem w radosnym Marszu dla Niepodległej 🇵🇱 przeszliśmy ulicami Tarnobrzega, wznosząc patriotyczne hasła i śpiewając pieśni z okresu walk o niepodległość 🇵🇱 Dziękujemy pani Monice Partyce za świetną organizację marszu. 

Halloween

Halloween to nie tylko przebrania i cukierki… Klasy pierwsze i drugie odsłoniły nam dzisiaj historie najstraszniejszych postaci, które od lat siały postrach w opowieściach i filmach. Skąd pochodzą, kiedy powstały i dlaczego są takie przerażające…? Dzięki za te inscenizacje, byliście naprawdę autentyczni 😀😀 !

Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Dnia 18.10.2019 wybraliśmy się na wycieczkę integracyjną, dzięki której spędziliśmy wspaniały czas, a także zdobyliśmy nowy zasób wiadomości. Na początku zwiedziliśmy …

Wycieczka do Warszawy

To był piękny dzień…11 X byliśmy w Warszawie. Bardzo intensywny i pełen wrażeń czas. Najpierw wspaniała lekcja historii w Muzeum Powstania Warszawskiego. To miejsce zawsze robi wrażenie a wielu było tam po raz pierwszy. Z uwagą oglądaliśmy eksponaty i wsłuchiwaliśmy się w relacje świadków tych wydarzeń…klimat robi wrażenie. W godzinach wieczornych zaś …cudowna ” Polita” …

Wycieczka do Warszawy Czytaj więcej »

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela to pierwsza aktywność, na której mogliśmy zobaczyć pracę nowego Samorządu Uczniowskiego. Miłe chwile dla pedagogów to efekt świetnej organizacji i zaangażowania całej ekipy. Dziękujemy za kwiaty, słodycze i ciekawy scenariusz imprezy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.